Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen kezdhetem el a...

Mennyi idősen kezdhetem el a kutyusomnak tanítani az ül, fekszik, pacsi stb. parancsokat? Ill. hogy tanítsam meg h két lábbal egyszerre pacsit adjon (neki kb. fejmagasságban)?

Figyelt kérdés
Mondták hogy amint hozzám kerül lehet tanítani, de kiskorukban nem tudom mennyire tudnak összpontosítani

2014. jún. 20. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Először hagyd, hogy megszokja az új környezetét, a nevét, és úgy 10-12 hetes korban el is kezdheted a tanítását.
2014. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amint hozzád kerül, elkezdheted tanítani. Tudtanak öszpontsítani ilyenkor is. Itt a biztonyíték

[link]

2014. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

gondolom minden kutyánál más mert yorkim lesz, néztem videókat róluk és ugyanannyi időseknél volt aki nem bírt figyelni. Bár nevelés kérdése is, én megpróbálok minnél ügyesebb lenni :)

2014. jún. 20. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, akkor öszpontosítani fog rendesen. A yorki terrier, izgága kutya, biztos élvezni fogja. Nem szabad sokáig nyúzni, csak naponta pár percet, mert hosszabb idő után valóban nem fogj tudni figyelni.
2014. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a kezedben lesz egy falat kaja, figyelni fog, ne aggódj. :) Nyugodtan elkezdheted játékosan tanítgatni már 8 hetes korában, annyit, amennyit bír, vagyis naponta többször néhány percet.
2014. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 21. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!