Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak a kutyámnak?

Mit tanítsak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos boxer kutyám,és nemtudom mit tanítsak még neki?

Amiket màr tud: ül,fekszik,pacsi,hempergès,marad,behívás,apport pórázon való séta. Szerintetek mit tanítsak még neki? Mivel tehetem jobbá az együtt töltött időt(pl.új játék stb)? Jaa agilitizni is szerettem volna vele, dee ahhoz lehet ithon elkészíteni a pályát? És ha igen,hogy,mik kellenek hozzá? Köszi! :)

15/L


2014. jún. 20. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad.
2014. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én agilitihez csak deszkákat és vödröket alkalmaztam, mindent nem tudott megtanulni vele, de az alapok mennek és jó elszorakoztunk mire minden ment :D

am várj(ételre, csak parancsra ehet),keress,"meghalsz", meghajlás,szégyelld magad,piti stb

2014. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakja el a dolgokat a helyére :) Pl a játékait
2014. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KGabi0000 ***** válasza:
Én szoktam agilityzni a kutyámmal.Általában ládákat(akadálytartónak),deszkákat,sima rudakat használok és szoktam leszúrni a földbe kicsi oszlopokat a szlalomozáshoz.Illetve nekem van ilyen alagutam,amin át kell mennie.Bár egy boxer biztos nem férne bele.A trükköket meg szinte már mind leírták előttem.
2014. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt valaki elmagyarázza, hogy miért jópofa egy kutyát pitizni meg szégyenkezésre tanítani? Annyira szánalmas.
2014. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért lenne szánalmas, nem megalázni akarom csak trükkökre tanítani, ő tökéletes élvezi, semmi baja nincs vele, sose értettem ezt a felfogást
2014. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!