Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gáz ha én ezt undorítónak tartom?

Gáz ha én ezt undorítónak tartom?

Figyelt kérdés
Kölyök kutyusom amikor örül valakinek tekerri a farkát, futkározik és fröcsög belőle a hugy. Tehát mem "legugol" és ugy pisil hanem futkátozás közben, összevissza huzza magaután a pisicsikot. Nekem ez undorító annyira, hogy kezdem megutálni emiatt a kutyát. Mikor hagyja már abba? Lakásban van a kutya
2014. jún. 20. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Képzeld, az én kutyám 1 éves koráig összepisilt mindent, amikor hazaértem. Tudod, mit csináltam?

Én is örültem neki, nem szidtam le, hanem szó nélkül feltakarítottam. És túléltem, nem utáltam meg a kutyám.

Meg nem húzta összevissza a pisicsíkot, hogy téged idézzelek, mert a bejárati ajtónál örültünk egymásnak, amíg nem nyugodott le.

2014. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sztem az első úgy értette, hogy leszarta őket, hogy nem foglalkozott velük, hiába kedveskedtek a kutyának.
2014. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ezt "örömpisi"-nek hívják :D

Egyszerűen hazaérkezéskor NE foglalkozzatok a kutyával, NE nézzetek rá, NE szóljatok hozzá, NE nyúljatok hozzá, BÁRMIT is tegyen közben :) Amikor magától lehiggad, lenyugszik, még várjatok pár percet és UTÁNA hívjátok oda Ti. Ezzel a módszerrel abba fogja hagyni a bepisilést

2014. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

zárójelben: nekem van lány ismerősöm, aki ha a kan kutyája megnyalja a "munkaeszközét", rögtön leszídja szerencsétlent.

kinek mi nem tetszik.

bár ha az embernek kutyája van, akkor bizonyos dolgok felett "szemet kell hunynia".

2014. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!