Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Blokkolja az agyam a szexet?...

Blokkolja az agyam a szexet? Miért tartom undorítónak? Rémisztő segítség!

Figyelt kérdés
A kérdésem, na de a hozzá tartozó érzéseim is hasonlóan érdekesek. 25 hetes kismama vagyok második babával. Eddig sem voltam valami lepedőakrobata, na de 2 hónapja egyszerűen undorodom a szextől. Nem kell, rá sem gondolok, szó szerint gusztustalannak tartom amin magam is meglepődöm, mert természetes emberi dolog, na meg csuda jó is tud lenni. De, nekem mégsem kell, körülbelül az "istenments tőle" érzés fog el, ha odakerülne a sor. A párom türelmes, de nem érti, ahogy én sem. Mit csináljak, hogy ráhangolódjak? Sem csók, sem simogatás, sem semmi nem esik jól, mintha már nem is szeretném a párom.
2014. márc. 17. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt csak te tudhatod, mi bajod van!

Mindenesetre sokáig ne húzd a probléma megoldását, mert aztán könnyedén a kapcsolatotokra mehet!

2014. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia !

Tuti ,hogy a hormonok csinálják.

Az első terhességemnél én sem kívántam a szexet, most a másodiknál meg túlságosan is.

2014. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódj ez el fog múlni, biztos hogy a hormonok miatt van, ha ez az állapotosság előtt nem volt jellemző. Nehéz, de türelmesnek kell(ene) lennie a párodnak...

Én például a 4-5 hónaptól kezdve rosszul voltam a gondolattól is, hogy a melleimhez érjen a férjem. Sőt sokan míg anyatejes a babájuk sem kívánják annyira a párjukat.

2014. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 porcukormókus ***** válasza:

En pl amig szoptattam, ki nem allhattam, ha a parom a mellemhez ert. De elmult, szerencsere!! :)

Turelem, Te is tul leszel rajta!

2014. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazatok van, mert engem is megrémiszt a saját viselkedésem. :(
2014. márc. 18. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!