Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kiállításokra járnak a...

Akik kiállításokra járnak a kutyákkal, rögtön eredményesek voltatok vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 20:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-es: Na, ezt próbáld meg még egyszer, mert nem lett érthető.
2014. jún. 21. 21:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Írjak privátba párat?
2014. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocsi >…<

Telefonom javít. Hogy majd mekkora hülyének fognak nézni ha az alom mellett fogsz guggolni.

2014. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Annak meg mi értelme, hogy handler vezesse fel a kutyád? Nem sértésként: Nem vagy tenyésztő, 18 éves vagy. Sztem az neked és a kutyádnak egy közös élmény kell, hogy legyen.

Majd amikor komoly tenyésztő leszel, és fontos, hogy a tenyészkutyád a legjobbat hozza ki magából, akkor jöhet a profi handler.

Ha meg nincs kedved javítgatni a kutyád hibáit, akkor jobb, ha elfelejted a kiállításozást.

2014. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

Egy remek élmény neked is meg a kutyának is. Mindenki alulról kezdi :)

Ne add fel légy kitartó és menni fog :)

2014. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és ugyan ez a helyzet...
2014. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Anno anyukám és én együtt kutyáztunk. Akkoriban csak néha-néha jutott nekünk valami kis boldogság, azok a címek viszont általában klubgyőztes címek, vagy fajtagyőztesek voltak. De zömmel nagyon jókat, max CAC-okat zsebeltünk be. De gyerek fejjel sírtam örömömben, amikor a drága kiskutyusom kapott egy nagyon jót :D

Később szerencsére tartottunk a suli miatt szünetet a kutyázásban, ám én nem bírtam..önállósultam, rengeteg pénzt gyűjtöttem, és vettem egy saját ízlésemnek megfelelő kutyát.

Szerencsém volt, belenyúltam egy klasszis kutyába.

De első kiállításra direkt egy tájjelegűre neveztem, mivel felnőttként vettem, szerettem volna tudni, mennyire élvezi a kiállításokat. Hát első kiállításunkon megkaptuk az első és remélhetőleg utolsó nagyon jónkat, azóta 3XJuniorch, Ch, Grand ch, és show ch, és a nagyobb eredmények...


Szóval minden kezdet (és folytatás) nehéz! De ha élvezed, és úgy érzed, az életedben fontos szerepet tölt be ez a szenvedély, akkor ne add fel. Pofonok minden hobbiban, sportban vannak. Ha zsinórban, rengeteg kiállításon nem tudunk egy kutyussal nyerni, akkor érdemes más szemmel, szigorúbban vizslatnunk kutyusunkat.

2014. jún. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, az első kutyám amivel elkezdetem kiállításokra járni, volt diszkvalifikálva is, mert földhöz vágta magát ha 2 méternél közelebb jött a bíró. Most pedig sorra nyeri a címeket. Mindenbe bele kell jönni. Neked is meg a kutyádnak is, és ebbe az a jó, hogy együtt tudtok fejlődni, és ennél nincs jobb élmény. :)


Persze az előttem szólónak igaza van ha egy kutya egymás után a 6-7. bírótól is nagyon jó-t kap akkor el kell azon gondolkozni, hogy vajon miért.

2014. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Akiteki ***** válasza:
100%
Én jó kutyával kezdtem kiállításra járni. Igaz, a junior champion nem jött össze, mert folyton a testvérével voltunk együtt, aki mutatósabb volt. De a felnőtt champion meglett 4 kiállításból, utána a többi is. Talán 3x kaptunk nagyonjót, amikor csontkopasz volt. Nem csak a felvezetőn múlik a nyerés, kutya is kell hozzá.
2014. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!