Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes folytatni a kiállításo...

Érdemes folytatni a kiállításokra járást? Elment a kedvem.

Figyelt kérdés

Életem harmadik kiállításán voltam a napokban és most is, ahogy eddig is, csak egy kitűnőt kapott a kutya. Több, mint 20 ezret költöttem erre a versenyre, amiben benne van az útiköltség, a nevezési díj, a parkolási díj, a kutyakozmetikus, minden. Mindenki azt mondja a kutyára, hogy gyönyörű és szép a mozgása is. Én is így látom, de nem hiszem, hogy elfogult lennék, mindig kritikus vagyok a kutyáimmal is és magammal is.

Az előző két alkalommal is megfogadtam, hogy soha többet nem megyek kiállításra, mert semmi eredménye nincsen, a többi kutya kapja a CACIB-ot és a többi címet. Tényleg nem értem, hogy miért. Van így értelme folytatni? Teljesen elment a kedvem.

A kis csökött, a standardnak nem igazán megfelelő kutyák után meg dobálják a címeket. Persze, akiket sztár handler vezet fel.


2014. jún. 21. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3-ik kiállítás után már feladod? Mégis, hogy gondoltad...megjelensz és azonnal tarolsz? Nem egy, sem két kutya van, amelyik tökéletesen megfelel a standardnak. Mégis csak egy nyerhet. Az pedig nagyban függ az adott bírótól, hogy ő melyiket hozza ki győztesnek.
2014. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hányadik után kellene feladjam? Mikor már minden kedvem elveszi, hogy előre le van dumálva még külföldi bírónál is, hogy ki nyer..Kezdem unni. Pedig szívesen csinálnám, de nincs feles pár százezrem, amit kidobjak az ablakon azért, hogy utána végignézzem, amint egy idegroncs kutya elviszi a címeket.
2014. jún. 21. 14:14
 3/24 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 kiállításon voltam mind a kettőn jót kaptam. Akkor én szerinted hogy érzem magam? De mégsem adom fel megyek jövő hónapban is.
2014. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

1. Te is "dumáld le" egy bíróval, hogy téged hozzon ki elsőnek. Ha másnak megy, miért ne menne neked is.

2. Kisasolsz noname CAC-okat. Igen gyorsan begyűjthetsz mindenféle győztes címet.

Idővel megismernek a bírók :))

2014. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"nincs feles pár százezrem, amit kidobjak az ablakon"


Akkor sürgősen hagyd abba, mert itt bizony röpködnek a százezrek! Szerinted mi hány nagyon jót meg kitűnőt cím nélkül esetleg jót gyűjtöttünk be az évek során? Sokat! Aztán belejöttünk és már hosszabb a címek listája a kutyám neve előtt, mint a kutya neve. Azt meg nem is akarom mondani, hogy hányszor és hányszor jöttek oda hozzám a külső nézelődők a bírálat után értetlenkedve, hogy miért nem az én kutyám lett a fajtagyőztes, miért az a ronda másik? Hát mert a bíró így döntött. Persze én tudom a valós okot is, dehát ez van. Szóval ha ezt nem tudod elfogadni, akkor tényleg hagyd abba a kiállításozást, még mielőtt komolyan elkezednéd!

2014. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én is ezért hagytam abba....

A a sok kitűnő között van egy CAC és egy RCAC.

De a munka mellett nagyon nehéz voltt összehozni hogy eljussak a kiállításra.

Meg én is azt láttam, hogy a bíró cimbi limbije nyer, meg aki a kiállítás szervezésében részt vett.

Nekem elég volt.....

2014. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hamar feladod magadra vess. Fizess meg sztár handlert ha annyira kell az eredmény. Küldj képet a kutyusról hogy lássuk tényleg olyan jó kiállása van e vagy csak mondják
2014. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy aztán utána azért nézzenek ki a bírók, mert tudják, hogy én pampogtam :D
2014. jún. 21. 18:42
 9/24 anonim ***** válasza:
éppen nem vettem show-vonalú kutyát!
2014. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
XD ez kész kicsit paranoiás vagy nem?
2014. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!