Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet a tápváltás miatt,...

Ez lehet a tápváltás miatt, vagy valami komolyabb betegség jele?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hete tértünk át egy új tápra (Amikinos, hidegen sajtolt prémium táp), és nagyjából azóta vettem észre hogy a kutyám egyre többet iszik. Először azt hittem, hogy csak a meleg miatt, nem is tűnt túl vészesnek a dolog. De most már kb 3x annyi vizet iszik naponta mint eddig, ma ékszaka még be is pisilt, annyit ivott. Ami elég ijesztő, mert eddig még sosem fordult ilyen elő.

Elképzelhető, hogy az új táp miatt van, vagy még ma rohanjak vele orvoshoz?

Arra gondoltam, hogy kapja megint a régi tápját, és várok még 1-2 napot. hátha csak ez a gond. De nagyon aggódom, nehogy valami komoly baj legyen... Szerintetek?


2014. jún. 23. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nincs más jele , hogy valami betegség állna a háttérben, vedd vissza a régi tápot. Kb 1 hét után kiderülhet, mi a helyzet. Persze, ha nagyon aggódó vagy, akkor nyugodtan vidd orvoshoz.
2014. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rettenetesen aggódó vagyok, viszont eléggé csóró is, ezért nem tudok dönteni.
2014. jún. 23. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Más jele nincs, tök jól van, tök jókedvű.
2014. jún. 23. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd az állatorvoshoz, mert a sok ivás (ha már ennyire sokat iszik), lehet súlyos betegség jele, például cukorbetegségé vagy vesebetegségé. Nincs a leheletének szúrós szaga?
2014. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs szúrós szaga, semmi más tünetet nem látok.
2014. jún. 23. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:
na vettem neki másik kaját, és gyorsan kiderült, hogy csak a táp volt a gond. Tegnap este már csak annyit ivott mint általában. :)
2014. jún. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!