Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyenek 3 hetes kutyáim?

Tunditta kérdése:

Mit egyenek 3 hetes kutyáim?

Figyelt kérdés
Beagle kiskutryáim 3 hetesek lettek, anyjuk nem nagyon akar már szoptatni. Ők a második alom, az elsőkkel könnyű dolgom volt, megették az áztatott tápot. Eléjük viszont hiába teszem, próbálkoztam kefírrel is, nem eszik, csak sírnak és nyüszögnek.

2014. jún. 23. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Mit adsz az anyának enni és mit a kicsiknek?
2014. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Minek szaporítasz ha nem értesz hozzá?
2014. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
3 hetesen még kéne szoptatnia a mamának bőven, lehet, valami gondja van, pl. emlőgyulladás? Vagy más okból elapadt... én a helyedben utánanéznék. Állatos boltban lehet kapni kiskutyáknak való tejpótló tápszert.
2014. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második kommentelőnek, nagyon sokat segített. Ugyanazt a vemhes kutyának való tápot kapják. Illetve a kicsiket még csak tegnap próbáltam először etetni. Szoptat még az anyuka, csak már nem annyiszor. Lehet, hogy elég is lenne, mert nem soványak, viszont elég sokat sírnak.
2014. jún. 23. 13:55
 5/21 anonim ***** válasza:
Még fognak szopni, de lassan kezdj el adogatni nekik áztatott tápot, ha nem eszik meg akkor válts más fajtára de hülyeségeket mint pl kefír, ne adj. Adhatsz még nekik kevéske főtt disznó husit. De csakis főttet, nyerset ne. CSont semmiképpen se legyen benne. Konzervet se adj nekik csak prémium minőségűt azt is összekeverve áztatott táppal.
2014. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ha most kezdted, mire ez a türelmetlenség? Jó kásásan add a kicsiknek, szopás előtt. Majd megtanulják lefetyelni. Nem kell bele semmi más.
2014. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Kefirt tilos adni kölyökkutyának. Kutyaanyatejpótlótápszerbe áztass minőségi száraztápot.
2014. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ma 14:35

Aztán mi az oka, amiért tilos kefirt adni kölyökkutyának?

2014. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Éppen most vettem más fajta tápot, akkor a kefírt nem is adom nekik. Van egy tenyésztő ismerősöm, ő mondta évekkel ezelőtt, hogy az jó nekik. Tudom, hogy tejet nem szabad, most az állateledelesnél azt mondták, adhatnék nekik… Mindenki mást mond, de ami a tuti, az a táp szerintem. Csak egyék meg!:)
2014. jún. 23. 14:42
 10/21 A kérdező kommentje:
Az előző alom teljesen más volt, ők egyből ették és erősek, egészségesek voltak. Akkor a szülők vadhúst kaptak enni és főtt rizst. Idő hiányában váltottunk száraztápra. Nem tudom, hogy ez az oka vagy csak ők ilyenek (a kicsik), de gyengébbnek is látom őket, enni sem úgy esznek. Nem csúcskategóriás eledelt kapnak, de nem is a tv-ben reklámozott moslékot.
2014. jún. 23. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!