Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszt otthon lehet hagyni...

Kuvaszt otthon lehet hagyni kb 3-4 napra egyedül? 5 hónapos lesz. A szomszéd gondozná őt.

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha van aki vigyáz rá. Szomszédaim 2 hétre 3 kutyát hagyott itt, kutyák otthon voltak a saját kis területükön és a szomszéd vitt át nekik enni. Mondjuk ez kertes ház. Ha panel és a szobatiszta az eb, szomszéd szívesen vigyáz rá, nincs gond.
2014. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de én nem hagynám otthon. Egyrészt, mert 3-4 nap alatt megöli az unalom, ami miatt tuti szétszerelné az udvart, másrészt nem akarnám, hogy az 5 hónapos kutyámat a szomszéd gondozza napokig. Én a kuvaszomat igyekeztem bizalmatlanságra nevelni, ha elmentünk hazulról, a szüleimre bíztuk. Ne tanulja meg, hogy idegentől is el lehet fogadni kaját.
2014. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És 5 napon keresztül kiszedi össze a kutyagumit? Kölyök kutyát nem szabad otthon hagyni 5 napra.Unatkozni fog, keress valakit aki megsétáltatja mindennap és játszik vele.
2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki szedi össze a kutyagumit????
2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Már elmentünk de úgy alakult hogy csak 1éjszakára mentünk,és így nem volt egyedül annyit.:)Tudom hogy nem kéne más emberekre bízni de a rokonok messze laknak és biztos hogy nem jönnének el!Jövőre már valahogy máshogy kell megoldanunk.
2014. júl. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!