Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi mást csinált, ha nem...

Mégis mi mást csinált, ha nem elcsalta a kutyám a szomszéd?

Figyelt kérdés

A szomszédot ismeri, sokszor megsimogatta kerítésen át, amúgy meg nem ment volna ki nyitott kapun, mert nem engedtük neki soha.

A szomszédom ment el, gyalog, és nyitva maradt a kapu, nem záródott be rendesen, ilyen elektromos kapu.


És anyám jött haza, és sehol nem volt a kutya.

Felhívta a szomszédot, hogy nem-e látta.

erre ilyen tök lazán: "ja, de! velem jött a megállóig, én meg felszálltam a buszra, és ott maradt..."


ÁHHH! amikor megtudtam ezt, meg akartam verni azt a hülye nőt! Nem hogy szolt volna, hogy "te figyu, a kutyátok az utcán, jön utánam, gyertek haza érte!" nem! Leszarta az egészet, ment utána a kutya, és ott hagyta!


Persze a megálló meg arra az irányba van, ahol nem szoktam sétáltatni, biztos ismerős lehetett neki a környék!


1 hete nincs meg, mindenhol elmentem keresni, este, ilyen melegbe is, állatorvosnál is voltam, szóltam.

Van benne csip, meg minden, de akkor is, attól félek, hogy valaki befogadta, mert fajtatiszta, kedves, másokban megbízik.


Anyám azt mondja hagyjam már, nem a szomszéd hibája, de akkor mégis ki volt olyan kedves, hogy hagyta, hogy elmenjen a kutyám?

Sőt már az is megfordult a fejemben, hogy ellopta, aztán valahol a kutyám az ország másik felén van...


Mégis ki lenne a hibás, ha nem Ő?

Nem ment volna ki a kutyám csak úgy.



2013. aug. 12. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kozos udav, kozos kapu? Igazabol mindegy is, h o hibazott-e.

Rakjal fel hirdetest a FB-ra, megosztassal, meg tegyel ki szorolapokat a kornyeken, h eltunt es keresitek.

Szegeny kutyi. Remelem meglesz.

Merre laksz es milyen fajtaju kutya?

2013. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, most ha kerítésen át simogatta, akkor az ő kertkapuja hogy jön a tiétekhez?
2013. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem közös kert, külön kert, de a lényeg, hogy ismerte a kutyám, ezért kiment gondolom az utcára utána(amit sose csinál, mert tárva nyitva lehet a kapu nem megy ki, mert meg van neki tiltva) és biztos azért ment ki az utcára, mert látta őt menni.

Ha idegenek mászkálnak, arra nem ment volna ki!

Kiment utána a kutya és szart arra, hogy utcákat megy utána, vagy vele a megállóig, ahol felszállt a buszra és ott hagyta szó nélkül!

2013. aug. 12. 12:35
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Nincs igazad, a te kutyád, a te felelősséged, hogy vigyázz rá.

Ha én megyek valahová (pl. dolgozni), nem fogok elkésni csak azért, mert a szomszédom felelőtlenül őrizetlenül hagyta a kutyáját.

Az meg egyenesen beteges elképzelés, hogy biztos ellopta.

Elhiszem, hogy dühös vagy és hiányzik a kutyád, de csak ti tehettek róla, nem a szomszéd!

2013. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg kifogasolhato, de ez esetben a felelosseg a tied. Neked kell biztositani, h a kutya ne tudjon kimenni.

Az mas kerdes, h visszaterelhette volna es a kaput behuzza, de mindegy.

Ez neked kell, h fontos legyen.

2013. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
És tárva-nyitva is volt a kapu és ki tudott menni? Mert akkor baromira nem a szomszéd hibája. A te kutyád, neked kell úgy tartanod, hogy ő se mehessen ki, meg mások se mehessenek be bántani őt, vagy ellopni. A szomszéd is hülye volt, az egy dolog, de akkor is elsősorban a te felelősséged, hogy eltűnt, mert közel sem lehet azt mondani, hogy mindent megtettél a biztonsága érdekében.
2013. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja értem! Szóval, ha nyitva marad az ő kapuja, és a kocsija is, és benne a kulcs, nyugodtan elvihetem, mert "miért nem vigyázott rá jobban" mi?
2013. aug. 12. 12:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a törvény tiltja, de az is az ő felelőssége lesz, mert nem vigyázott a cuccára.
2013. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Egy kutyát elcsalni viszont nem bűntény, elég rá mosolyogni meg ungyubungyuzni kicsit, és már szalad is. Egy gyerek önkéntelenül is megcsinálhatja ugyanezt. És bárki bemehet és elviheti, főleg ha fajtatiszta és barátságos. Szóval nézz magadba kicsit, és ha megkerül, vigyázz rá.
2013. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egy gyerek?

Szóval ha nyitva a kapu és egy gyerek kijön utánam, nyugodtan ott hagyhatom ahol akarom, mert "csak jött utánam"?

Nem fognak lecsukni, gyerek lopásért, vagy veszélyeztetésért, semmiért, mert a szülő miért nem vigyázott rá?

Szerintem ez így r*hadtul nem fair+ Én nem hagynám, főleg nem egy olyan kutyát, hogy eljöjjön velem, aki a szomszédé, ismerem is!

Az a bajom, hogy nagyon jól tudja apám, anyám, a lakás, sőt még az én számom is, de szart rá, hogy egy csörgést küldjön!

2013. aug. 12. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!