Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen szép szamojéde...

Hol lehet ilyen szép szamojédeket kapni és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

A netes hirdetési oldalakon nem így néznek ki, miért? Hol lehet ilyet venni? Bocsi ha rosszul linkeltem....


[link]


[link]


[link]



2014. jún. 23. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy törzskönyvezett kutyát és gyakran fésülöd és mosod. Hirdetési oldalakon korcs keverék kutyák vannak akik jó ha 10%-ban samoyed-ot tartalmaznak.
2014. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Akiteki ***** válasza:
100%

A legtöbb képhez oda is van írva, hogy tőlük van: [link]

Épp vannak kiskutyák, próbáld meg,hátha van még gazdátlan.

2014. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Maxitabi ***** válasza:
100%
A tenyésztőknél lehet kapni.. és várni is kell rájuk a legtöbbször. A barátnőm hobbi célra most hozta el a kis szukáját 140 ezerért. Ennél már csak több lehet az áruk...
2014. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A hírdetési oldalakon szaporítók hirdetnek a fajtajellegű törzskönyv nélküli,ilyen olyan keverék kutyákkal.Ezért nem néznek ki így,mivel nem is nevezhetjük samoyédnak.


Fajtatiszta kutyát tenyésztőtől fogsz kapni(már ha megfelelőnek talál téged,ehhez a kutyához).

A tenyésztőknek saját honlapjuk van,törzskönyvvel,szerződéssel árulnak kutyát és nem olcsón.Garancia van a minőségre...oltással,féreghajtással,chippel mennek gazdához,8 hetes kor után.Díjnyertes szülőktől,import kutyáktól stb.

2014. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt nem tudjátok, hogy mennyire "drágák"? Írtátok, hogy nem olcsóak, de mégis mennyi?

2014. jún. 25. 14:09
 7/12 Akiteki ***** válasza:

Hívd fel, kérdezd meg.

Megmondod, hogy nagyon tetszenek a kutyái, ha most nincs eladó, mikor lesz legközelebb és mennyit gyűjts rá.

A fb-ot is megkeresheted Kámán Gyulát. Nem fogja leharapni a fejed. Mondd, hogy én küldtelek. :)

2014. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A második kutya akit linkeltél, ő pont magyarországi, ott van a kennelnév a kép mellett "Snowy Sabaka", ha rákattintasz akkor a honlapukon fel tudod venni velük is a kapcsolatot.
2014. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%
.... és ha beleolvasol a honlapba, Kármennek is Severnaya-Sam kutyája van. :) A kör bezárult.
2014. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as vagyok, miért pontoztatok le? Nem írtam hülyeséget.
2014. jún. 27. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!