Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "ajándék" lenne legideá...

Milyen "ajándék" lenne legideálisabb a kutyám szülinapjára?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi a mi kutyánknak mindig új játékot (madzag, sípolós labda stb...) adunk.Persze nem mindig.Valamikor kap finomabb ételt, popcornt, szóval olyat amit nem kap minden nap.S ha esetleg már kell új felszerelés neki (kutyatál, nyakörv stb...) akkor lehet venni neki.Nem veszi ajándéknak, de mégis csak valami.Meg esetleg egy kirándulásra elviszed, ahol úszhat, játszhat.Vagy is egy olyan nap amikor együtt töltitek az egészet... :)
2014. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó popcornt ne adjatok neki! Bármit,csak azt ne...Konkrétan a dolog miértjét már elfelejtettem,de valahol nagyon rosszat olvastam róla (még embernek is baromi káros).És persze a csoki is örök tiltólistás.
2014. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a gazdája osztatlan szeretete, és egy jókora velős csont! :)
2014. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy egész napos túra.
2014. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha szereti a hasát (és a legtöbb kutya szereti), akkor a kaja a legideálisabb szerintem. xD

Én pl tavaly tortát sütöttem olyan dolgokból, amiket szeret: hús, rizs, tojás alkotta a tortát, azt bevontam natúr joghurttal, körberaktam almaszeletekkel és sült baconnel szórtam meg.

De egy nagy közös program, esetleg valami új helyen szintén nagyon jó ötlet.

2014. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.:)
2014. jún. 25. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!