Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne a legideálisabb...

Mi lenne a legideálisabb ajándék egy olyan csajnak aki oda van a tetoválásokért?

Figyelt kérdés

Már van neki tetkója is, szereti nagyon, milyen kézzelfogható ajándék lenne a legjobb? Nem vagyok tetoválásban jártas, így nem tudom, hogy milyen tárgyias ajándék lenne a legjobb ami a tetkóhoz kapcsolódik, ebben kellene a segítségetek! Ő maga nem csinál tetkókat, tehát a tetkókészítő cuccok elfelejtve, pedig az volt az első elgondolásom, de így már nem tudok igazán mire gondolni!

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. dec. 17. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
tetoválj magadra egy ajándékdobozt és add oda neki
2013. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktorvarga ***** válasza:
virág?:)
2013. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bookline.hu/product/home!execute.action;jsessionid=SOC357727z2xsgaPMjndaA**?_v=Singer_Magdola_szerk_Lelke_rajta_A_tetovalas_pszichologiaja&id=79812&type=22
2013. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne tetováltass magadra semmit hirtelen felindulásból.. megbánod.

Biztos van más, amit szeret! Csoki! Azt mindenki szereti. És a kiskutyákat. Aranyosak :3

2013. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legideálisabb? Az ideális már magában azt jelenti, hogy az ideáknak megfelelő, ergo felülmúlhatatlan minden értelemben. Nem szükséges fokozni.
2013. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egy tetoválás ?

Én pl kaptam már azt ajándékba és nagyon örültem neki!

2013. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban jó ötlet ajándékba tetoválás, csak itt is jelen van az a helyzet, amit a 4.-ik válaszoló írt!
2013. dec. 18. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!