Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulónk lesz a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulónk lesz a barátommal. Mi lenne a legideálisabb ajándék?

Figyelt kérdés
Most leszünk 2,5 évesek... azért szeretném ezt megünnepelni mert a 2. évfordulónk nagyon nem sikerült jó és be szeretném pótolni. Szerintem ez egy szép gesztus lenne és szerintem nem is számít rá. a barátom 21 éves én 18 és egyáltalán nincs ötletem, de még van egy hónapom hogy kitaláljam. Jöhet bármilyen ötlet de nyálas , gyerekes, kislányos ajándékokkal kíméljetek :) Olyat szeretnék aminek egy fiú/férfi nagyon örülne...

2014. márc. 31. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
egy meghitt vacsora otthon nálatok kettesben majd utána egy közös éjszaka az szerintem pont jó.
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én volt barátnőmmel ha ünnephez közeledtünk, mindig az volt, hogy nem tudta mit adjon nekem, amit aztán az eseményhez közeledve be is vallott. Mindig ugyan az volt a válaszom: Kényeztessen orálisan :) Nem mintha máskor nem tette volna, de egyrészt pénzbe nem kerül, vagy minimális költség (sosem akartam hogy sokat költsön rám) másrészt meg mindig különlegesre csinálta, mert felvett valami új sexi ruhát, vagy valami "jelmezt" vagy parókát, és kiszínezte :D Ezerféle képpen fel lehet dobni, és nem is kerül sokba. Mellé általban sütött valami sütit, és nekem ez így maga a menyország volt :) De persze ha nem ilyenre gondoltál, akkor még tudom ajánlani, hogy fess neki valamit. Nézel pár vidit hogy kell egyszerűbb képeket készíteni vízfestékkel, és hajrá :) Egyszer festettem páromnak, és meglepően jól sikerült, pedig előtte sose csináltam. De fűzhetsz gyöngyből kulcstartót, pl nekem van valahol egy olyan tervrajzom hozzá, hogy egy maci, aki tart egy szívet, és nem nagyobb mint a hüvelykujjam. De ha érzékenyebb, vagy romantikusabb, egy szép, rövid versnek is örülhet. Én pl sosem kaptam verset, pedig számtalanszor mondtam hogy szeretnék :P De vannak úgynevezett "papercraft" cuccok, ami abból áll, hogy rákeresel valamire amit szeret, mint egy játék, vagy film, vagy autók, akármi, és megnézed van e papercraftból. Letöltöd, kinyomtatod, összeragasztgatod. Vagy mit szólnál, ha vennél egy bögrét, meg valami filcet, vagy üvegfestéket, és rajzolnál rá, írnál rá valami kedveset. Vagy veszel egy pólót, és nyomtatsz rá valami kreatívat. Én pasi vagyok, és mindnek örülnék egy lánytól :)
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1# Ezt biztos meg fogom csinálni :)

2# az orális dolgot megfogadom :D és feldobom valamivel... ennek biztos örülne ,de a többit nem hiszem mert ez nekünk már picit túlzás . Bocsi :$

2014. márc. 31. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel tudok javasolni tippeket ;P
2014. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Javasolj :)
2014. márc. 31. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Alap kiegek: Tejszínhab meg csokiöntet :) Neki izgató, neked finom :D

Ha kicsit többet akarsz rászánni, akkor pl egy combfix, vagy szexi csipkés harisnya vadító tud lenni. De feldobhatod valami parókával, pl szilveszteri kék/rózsaszín/lila/zöld akármilyennel, emellé kis is festheted magad. Ezek kb 1000-3000 be kerülnek. Vagy esetleg ha van valami ruhád, ami kicsi rád, rongyos, nem kár érte, akkor felveheted és mondhtaod neki hogy tépje le rólad, te ismered, nem tudom ez mennyire jönne be neki :P De pl vehetsz egy ilyen ruhát akár vmi olcsó turiban, arra a fél percre mondjuk 500ftért valami inget, vagy hasonlót. Válogass össze pár kellemes zenét hozzá, youtuben berakod lejátszási listába és hangulatot is ad. Pl:Rihanna - Cockiness, Usher - Love in this club, Aaliyah - One In A Million, Mary J. Blige - I'm Goin' Down, next - too close stb... Esetleg gyújthatsz pár gyertyát, az is fel tudja dobni. De mondjuk ha romantikusabbra akarod venni, 700Ft-ból veszel rózsát (A mi virágboltunkhoz viszonyítok) Levágod a szirmokat, és behinted vele a padlót/ágyat a gyertyák mellé, azért az nagyot üt :D

2014. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ köszönöm :D ezek nagyon tetszenek :$ ezt is beteszem a repertoárba ^^
2014. márc. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!