Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes be nevezni...

Nagy568 kérdése:

Szerintetek érdemes be nevezni Cac kutya kiállításra?

Figyelt kérdés
23 hónapos kan akitáról van szó. El kezdett hullani a szőre a nyaka körül de már gyógyuló félben van a hosszú kezelések után. Az orvos azt mondta hogy a melegre allergiás. Most pedig a hátán kezdett hullani a szőre úgy hogy látszik a bőre. Szombaton lenne ez a kiállítás.
2014. jún. 24. 20:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A kiállításon az aznap mutatott küllem alapján bírálnak. Egy szőrgondokkal küzdő kutyát még akkor sem visz el az ember, ha már befizette a nevezési díjat. Persze, elmehetsz, de ne csodálkozz, ha nagyon leminősítik a kutyádat.
2014. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Gyakorlásnak jó, de esélytelen bármilyen jobb eredményre. :(

Jobbulást!

2014. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Még nem neveztem be csak tanácsot kértem. Voltam én még kutya kiállításon olyat is láttam hogy mocskosan sárosan vitte be a gazdája a kutyáját és első lett elég furcsa volt a számomra. Látogóként még attól nyilván el megyünk.
2014. jún. 24. 20:49
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi remélem hogy minél hamarabb el fog neki múlni ez a betegség!!
2014. jún. 24. 20:51
 5/24 Akiteki ***** válasza:

Ha még nem neveztél be, már nem is fogsz.

Én nem égetném magam bőrbeteg kutyával a kiállításon.

2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem bórbeteg okos tojás. 3 különbözó orvos meg vizsgálta allergiáról van szó. Ismered az allergia szót? Feltételezem h az orvosok okosabbak nálad.a meleg miatt van ez neki ezt mondták a nálad okosabbak.
2014. jún. 24. 23:19
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mitől van, betegség. Az allergia is betegség. Sok akitát ismerek, de a melegtől nem lesznek allergiásak, ha megfelelően van kezelve a szőrük.

lehet más oka az allergiájának.

2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy egy allergiás kutyát nem kellene tenyésztésbe vonni, márpedig gondolom a kiállítási eredményt nem csak a falra szánod.
2014. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tenyésztő csak hobby célra vettem attól még be lehet nevezni egy kutyát ha nem vagyok tenyésztő és nem akarom tenyészteni. A véleményem erről az oldalról tiszteletem a kívételeknek hogy sok az okos mindenki okosabb a másiknál egyesek még a szakemberek véleményét is kétségbe vonják olyan okosak.
2014. jún. 25. 13:45
 10/24 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenned akitásokkal ismerkedni és beszélgetni. Jobban jársz, mint orvosra hallgatni. Azért, mert valaki orvos, még nem ismeri az összes fajta összes hibáit, gondjait.
2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!