Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes be nevezni...

Nagy568 kérdése:

Szerintetek érdemes be nevezni Cac kutya kiállításra?

Figyelt kérdés
23 hónapos kan akitáról van szó. El kezdett hullani a szőre a nyaka körül de már gyógyuló félben van a hosszú kezelések után. Az orvos azt mondta hogy a melegre allergiás. Most pedig a hátán kezdett hullani a szőre úgy hogy látszik a bőre. Szombaton lenne ez a kiállítás.
2014. jún. 24. 20:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz, beszéltem már több akita tenyésztővel és nekik is volt hasonló problémájuk ugyanazt mondták amit az orvos hogy a meleg idő miatt allergiás vagy az ételre amit kap.
2014. jún. 25. 13:54
 12/24 anonim ***** válasza:

Ott a vagy.

Azért egy bőrkaparék vizsgálatot megejthetnél. Főleg, ha kiállítási terveid vannak. A kiállítások nagy része nyáron van. Mégis sok akita jelen van . Érdemes tőlük ellesni a szőrápolás furfangjait.

2014. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Akiteki ***** válasza:

Ja, az allergia nem betegség? Nem is fogok legközelebb orvoshoz menni.

Vidd el, aztán ne csodálkozz, ha mindenki nagy ívben ki fog kerülni, mikor meglátják a szőrhiányos bundáját.

Ismerek néhány akita tenyésztőt, érdekes módon egyiknek sem allergiás a melegre a kutyája.

2014. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Voltam vele ma orvosnâl és kezd vissza nóni szóre vagyis sokat javult 2 hét alatt. Nem is lehet látni a hiányzó szórt, 4 cm hiányzó szór volt ami kezd vissza nóni
2014. jún. 25. 19:55
 15/24 A kérdező kommentje:
a sok okos tojás emiatt ne vigyem kiállításra az orvos ki nevettett azt mondták egyesek a gyakori...hu-ról. Nyilván hogy nem neveztem be csak el megyünk de külfödre fogunk járni kiállításokra ha meg fog gyógyulni mások is ezt tanácsolták meg én is tapasztaltam. Külfölddön sokkal jobb eredményeket értem el vele eddig mint itthon.Mint pl: Szerbia, Románia Ausztria.
2014. jún. 25. 21:45
 16/24 tibor232 válasza:
51%
Én már a kutyákról nem kérek tanácsokat itt mert fölösleges sok az okos az egyik bölcsebb a másiknál. Vannak normlisak is akik jókat írnak de kevés. Tenyésztővel kell föl venni a kapcsolatot és nem olyanoktől kérni tanácsot akik soha nem tartottak akitát mert csak hülyességeket írnak nem értenek ehhez a fajtához csak okoskodnak.
2014. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Akiteki ***** válasza:
Ha normális lenne, a tenyésztőtől kérdezne. De nem az. Vagy a tenyésztő.
2014. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Dermoscentet ajánlottak!!
2014. jún. 28. 21:45
 19/24 A kérdező kommentje:
egy akita tenyésztőnek mutattam meg és ő ajánlotta a dermoscentet. azt mondta hogy ehhez a fajtához nem értenek sokan csak találgatnak ezt azt
2014. jún. 28. 21:47
 20/24 anonim ***** válasza:

Jó-jó.

Szuper vagy, ügyi vagy, okos vagy, jutifalat neked!

Megnyugodtál?

2014. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!