Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyák csak a jelenben...

Ha a kutyák csak a jelenben élnek, és nincs emlékezőképességük, akkor hogyan ismerik fel akár több év után is a volt gazdijukat?

Figyelt kérdés
A Kutyadoki részeiben láttam, hogy a kutyák csak a jelenben élnek. De szerintem ez nem igaz, mert sokmindenre tudnak emlékezni, akár egy olyan emberre is, akit csak egyszer láttak. És szerintem ez nem csak a szaglásnak köszönhető? Kutyások? Szerintetek?

2014. jún. 27. 14:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen! A kutyák igen is jól tudnak emlékezni, és szeretni! Nekem is van egy kiskutyám Molly, és a barátnőmmel nem sokat találkozik, de nagyon imádják egymást. Mert amikor elsőnek találkoztak, akkor barátnőm sokat játszott vele, így Molly mái napig imádja. Viszont amikor meglátja a barátnőmet Molly, akkor majd kiugrik a bőréböl örömébe.
2015. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!