Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rég vásároltam egy kis...

Hugicaaa kérdése:

Nem rég vásároltam egy kis kutyát! Ott a helyszínen azt mondták nekem, hogy fajtiszta Pit bull. De szerintem nem az ami engem nem zavar mert így is nagyon szeretem, csak azért jó lenne még is tudni, hogy milyen is az én kutyuskám!?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 20:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos pofija van, de semmiképpen sem fajtatiszta pitbull.


Viseld gondját szeretettel, és legyél jó gazdija.


Állatorvoshoz vidd el.

2014. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy fajtiszta, hiszen kutya. De az is teljesen biztos, hogy keverék.
2014. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem szaporítotól van. és nem azért vettem meg mert azt hittem,hogy pit bull hanem azért mert meg tetszett és megsajnáltam onnan ahonnan hoztam! Orvos még nem látta 2 napja van nálam csak hétfőn bírom be vinni.

Azért köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 27. 21:26
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak úgy fog 2 kutyát, párosítja őket, és fillérekért eladja mint fajtatiszta kutya, az kétségkívül szaporító. Ennek ellenére aranyos kutyus.
2014. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, jó állatorvoshoz viszed. A mellső lábai miatt mondom.
2014. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az állatorvos tökéletes lesz személyesen ismerem és bízok benne! De viszont szerinted mi a baj a lábaival?
2014. jún. 27. 21:51
 17/23 sippara ***** válasza:
100%
A lábaival AZONNAL doki, egyébként sincs egy darab oltása, féreghajtása se. Fel kell tennem neked egy kérdést: te LÁTTÁL MÁR pit bullt? Akár csak képen?
2014. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudtak, tényleg FAJtiszta, mivel kutya, nem pedig macska, hörcsög, elefánt, stb.

Viszont nem FAJTAtiszta, hanem tuti keverék. De ha beírnád szimplán a Google-ba, hogy "pitbull puppy", akkor te is látnád a saját szemeddel.

Ettől függetlenül aranyos kiskutya.


Orvoshoz pedig minél előbb vidd el, mert ilyen lesz a lába, ha nagyobb lesz:

[link]

[link]

2014. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem vehetsz "nem szaporítótól" "pitbullt", csak nem értem, miért, ha ugyan ilyen aranyos kutyát kaphattál volna ingyen, oltva, féreghajtva, chippelve - és olyan lábakkal, amiken nagy valószínűség szerint normálisan meg fog tudni majd állni.
2014. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kicsi még a kutya, valószínűleg lehet javítani majd rajta. De , ha nincs benne tacskó vér, akkor bizony egyenesen kellene állnia a két tappancsnak.

Szeretem a "csíkos" kutyákat :))

2014. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!