Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a leggyakoribb kutyafaj...

Melyek a leggyakoribb kutyafajták?

Figyelt kérdés
Melyek a leggyakoribb kutyafajták? Melyekből lehet látni sokat?
2014. jún. 29. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk felénk is az aranyos közép termetű mixek a leggyakoribbak. És többi fajtatisztának nevezett kutya nagy része szaporított fajtajellegű keverék, elenyésző hányada tényleg fajtatiszta.
2014. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Felénk minden 2. kutya valami amstaff vagy ahhoz hasonló keverék. Rengeteg yorkie, meg minden féle pici fehér szobakutyu, csivava meg vizsla is sok van.
2014. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk rengeteg Vizsla van és Golden Retriever, akad Puli, Spániel, Cane Corso, Boxer, Mopsz, de a szomszédomnak például Bearded Collie-ja van, ami nem a legnépszerűbb fajta. Na meg persze rengeteg keveréket is látni. Nekem Labim van, a környéken érdekes módon ezzel majdnemhogy egydül vagyok nálunk inkább a kevésbé népszerű kutyafajták a megszokottak. :)
2014. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Yorki,bichon,,spániel,palota pincsi,tacskó,német juhász,keverékek
2014. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Megnéztem néhány listát, a labrador mindegyiket vezeti, többszöröse van belőlük regisztrála, mind a másodiknak sorolt fajtákból (ami többnyire a német juhász, az angol cocker spániel, a yorki és a golden retriever (meg persze az amstaff az AKC-nál).
2014. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!