Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet fogyókúrára fogni...

Hogy lehet fogyókúrára fogni a kutyát?

Figyelt kérdés
A kutyám (4 éves, beagle) amióta itt van elég sokat hízott..5 kilót, pedig ahogy volt az úgy jó volt... mindennap(2 hete) elviszem sétálni..marha sokat...és még enni is kevesebbet adok neki...bátyáméknak új kutyájuk van(kan) és mikor elhozzák kergetőznek tök sokat(de nem párosodtak..az biztos) de semmit sem fogy..(legalábbis látszólag) Mit tegyek??

2014. júl. 1. 11:37
 1/4 Csarbara válasza:

Szerintem megkérdezhetnél egy állatorvost, hogy mit javasol, vagy hogy egyáltalán tényleg túlsúlyos-e a kutya, mindenesetre a mindennapi séta az nagyon jó, azt ne hagyd el, de két hét után még nem fog lefogyni egyből.Nekem retrieverem van, és ő is sokat eszik(mellette szinte naponta sétál), de hetente ki szoktunk hagyni neki egy-egy napot, mert melegben néha nincs étvágya, meg felnőtt kutyáknál ez teljesen természetes, hogy megtartsa a súlyát.(persze nem koplaltatjuk:)) De gondolom Nektek az étvággyal nincs gond....

Remélem segítettem.:)

2014. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem te kérdezted az előbb hogy áll vemhes e?

Gyanus hogy inkább vemhes...vigyétek dokihoz is vizsgáltassátok ki, vemhesen is lehet ivartalanítani, legalább nem lesz még1 felesleges alom.

2014. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én kérdeztem, csak a kutyám eleve kis hasas, szóval biztos hogy egy kicsit túlsúlyos, és már 2 éve ilyen kis dagi, csak most figyeltem így komolyabban fel rá
2014. júl. 3. 08:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvittük állatorvoshoz..állvemhes és augusztusban ivartalanítják!:S

Addig hogy fogyasszam le egy kicsit?

2014. júl. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!