Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a mopsz-ról?...

Mit kell tudni a mopsz-ról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam ,hogy a szemgolyója könnyen kiugrik a helyéről,ez igaz? És mire kell nagyon odafigyelnem?

2014. júl. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy csomó tenyésztő vedd fel velük a kapcsolatot. NAgyon sokat tudnak tanácsolni és mondani lévén évek óta tenyésztenek.
2014. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 1. 19:47
 3/3 anonim válasza:
ez a szemgolyós dolog elég furcsa, tény hogy elég dülledt a szemük, de hogy kiessen.. szerintem ezért fontos, hogy jó helyről vedd! én évekig spóroltam hogy jó helyről tudjam megvenni a kis mopszomat aki most 4 hónapos és hidd el ha találkozunk más mopszosokkal egyértelműen látszódik, hogy az övék "csak" egy 30ezer forintos kutya. és ezt most nem azért mondom hogy felvágjak, mert tényleg nem, kb 10 éve minden vágyam volt egy kutya de csak így 25 éves koromra jutottam el oda hogy annyi pénzt összeszedjek hogy meg tudjam venni és eltartani, mert nem akartam hogy akármi baja legyen és állandóan az állatorvoshoz kelljen futkozni. intelligensebb, arányosabb, fényesebb a szőre, gyönyörű a pofája, szépen kunkorodik a farka,nem akar annyira megfulladni és garantáltan a szeme sem fog kiesni.
2014. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!