Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj lehet vele, vagy csak...

Baj lehet vele, vagy csak simán lökött kölök? 3 hónapos amstaffommal tegnap az állatorvosnál vártunk és nekiment két kutyának?

Figyelt kérdés
Kint az utcán, a rendelő előtt. Az egyik egy 4 hónapos corso volt, a másik egy 3 éves belga juhász. Mindkettő kan, az enyém is, ha ez számít. Egyiket sem akarta megharapni, csak kicsit felállt a szőr a hátán, odaugrott, morrant egyet. Ez normális? Az eddigi kutyáim ilyet sose csináltak.
2014. júl. 1. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

hát elég nagy baj!

és nem fogtad meg? vagy dagadt a melled a büszkeségtől, hogy milyen "tökös"?

először is: minden felesleges agresszió tiltott.

másodszor: majd ha a tiédet akarja szétszedni egy másik, akkor mit csinálsz?

próbáld nevelni, mert ha ráhagyod, akkor vagy az állatorvosi számláidra gyűjthetsz ( a kutyád által megharapott, más kutyák gyógyítására ), vagy veszélyessé nyilvánítják és elveszik Tőled egy gyenge "altatásra"!

2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig nem voltak meg a szükséges oltások, ezért nem ment más kutyák közé. Figyelj oda a szocializációra, neveld sokat, és nem lesz baj. Kutyasulit és ivartalanítást ajánlom, de gondolom ezzel nem mondok újat :)
2014. júl. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves zsotomi!

Vleed 3 probléma lehet:

1. alapból vmi gáz van a fejeddel

2. szövegértési problémáid vannak

3. csak a kérdést olvastad el


Ugyanis írtam, hogy a kutyát visszafogtam, tiltottam neki.

Van egy 2 és egy 6 éves gyerekem, tehát valóban veszettül vertem a mellem, hogy milyen f a sz a, agresszív kutyám van.

Azt meg ugye hagyjuk is, hogy ha én erre lennék büszke, akkor nem tán írtam volna ki ilyen kérdést.


Na, szóval akkor okoskodj, amikor okos vagy. Ez sajnos most nem jött össze neked.

2014. júl. 2. 09:42
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, eddig az oltások miatt nem mentünk sehova.

A kutyasuli természetes.

Az ivartalanítás nem valószínű, kiállítási kutyának vettük. Majd meglátjuk, mennyire lesz jó.

2014. júl. 2. 09:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Bizonytalanság is lehet, nem feltétlenül kakaskodás, ehhez ismerni kéne nekünk is a kutya jellemét. Kutyaovi szerintem is jó ötlet, nekünk sokat segített, pénzben elég minimális, gyerekeket is kiviheted, a legtöbben még hálásak is, ha a kiskutyáik gyerekekkel is tudnak találkozni ellenőrzött körülmények között.
2014. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze nem tudom, hogy mennyire normális hogy egy felnőtt kant is kinézett magának egy 3 hónapos ficsur...


A lényeget leírták, nagyon lépj oda a nevelés terén de eszedbe ne jusson ütni-verni a kutyát "nevelés" címén.


Meg ne sértődj de a környékünkön van egy pár ilyen idióta aki "elmagyarázta" nekem, tudatlan kutyatartónak, hogy a staffikat keményen kell ütni, mert csak úgy fogadnak szót.....

2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez komoly??? Szegény kutyák...

Nem verem a kutyát, bár 1-2 taslit kapott már.

Egyébként volt akkor a rendelő várójában 2 felnőtt amstaff. Kijött egy csávó kutya nélkül, az egyik kutya meg nekiugrott. Jó nagy jószág volt és egy 30 kilós kiscsaj "tartotta". A doki a hátsó ajtón engedte ki őket.

Tudom, hogy sok idióta barom van.

Egyszerűen nem szeretnék komoly, esetleg javíthatatlan hibát elkövetni a nevelésében.

2014. júl. 2. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!