Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves kutyámnak valószínű,...

13 éves kutyámnak valószínű, hogy epilepsziás rohama volt?

Figyelt kérdés

Ma este történt, hogy elkezdett lassan de szabályosan rángatózni, majd mikor próbáltam felemelni éreztem hogy görcsös és merev. Eszméleténél volt végig!! Nem tudott lábra állni, csak nézett, de forgatta a fejét. Gyorsan magamhoz vettem a kocsikulcsot és rohantuk vele a közeli orvoshoz. Még indulás előtt lábra állt, de összecsukladozott és szédelget. Mire odaértünk, már teljesen jól volt, csak kicsit le volt lassulva.

A doki megvizsgálta, mondta hogy most teljesen jól van (keringés, pupilla stb) és holnap visszük vissza nagyobb kivizsgálásra.

Mik a tapasztalataitok? Lehet epilepszia úgy is, hogy eszméleténél volt és a szája sem habzott? Vagy egy gyors allergiás roham? :(((



2014. júl. 2. 20:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ejha! :( Hát ez is nagyon érdekes történet. De még szerencse, hogy ő sem tartozik a durva kategóriába! Hála az égnek. Köszönöm, hogy leírtad.
2014. júl. 3. 19:43
 12/12 anonim ***** válasza:
epilepszia.... sztem ez az volt
2014. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!