Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik név tetszik egy...

Nektek melyik név tetszik egy kutyusnak? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Basset Houndról van szó, tulajdonságok alapján még nem tudom elnevezni mert még csak "tervben" van a kutyus, annyit mondhatok, hogy "lány" lesz.

Nagyon tetszik a rebarbara, de szeretem ha rendes, "emberi" nevük van az állatoknak (valamilyen pl. m betűs női névre gondoltam ami kicsit komoly, erős és tiszteletreméltó mint a Basset maga). Valamint nekem mindig a bocik jutnak eszembe róluk, ezért valami jellegzetes tehén névre is gondoltam mint a Böske, Terka, de ezek nem túl szépek és kicsit "bugyuták". A Legelő hősei c. mesében hogyan hívták a teheneket?:) Esetleg valami fajtára utaló név a Fülin, Foltin kívül?


2014. júl. 3. 13:27
 1/5 anonim válasza:

[link]

Nézegess :-) :-)

2014. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi Havaneseünket Bellának hívják :)
2014. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Peggy, Molly, Maddie, Maggie :)
2014. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Matilda :)
2014. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

,, rebarbara''

Mire kimondod lemegy a nap. Próbálj olyan nevet válaszani ami két mássalhangzós. Ez csak egy jó tanács.

Nekem pl olyan nevek tetszenek ami nem tucatnév mint pl a Molly Maggy stb.

Az enyémeknek pl a fiú Mc Leod ( Meklód ) acsajszinak meg Crazy ( Krézi ) a nevük. Mindkettőre illik a nevük. A fiú megfontolt tiszteletet paroncsoló a mejelenése, és a természte. A lány meg úgy ahogy van teljesen őrült.

2014. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!