Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora nyakörv kéne neki,2...

Mekkora nyakörv kéne neki,2 vagy 3 centiméteres?

Figyelt kérdés

A kutyusomat most szeretném sétálni tanítani, teljesen leszoktatni a húzásról, stb.


Már felnőtt, keverék, ilyesmi, csak kicsit hosszabb a nyaka, de ilyen vékony:

[link]


Elég izgága... 2 vagy 3cm-es szélességű nyakörv lenne neki az ideális?



2014. júl. 3. 21:36
 1/3 anonim válasza:
én inkább a 3cm-es nyakörvet adnám rá
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,ha még húz és nem sokat sétáltál vele én inkább hámot vennék neki igaz hogy nehezebb lesz fogni de a kutyának jobb lesz. mert ha nyakörvet raksz rá és húz akkor nyomni fogja a nyakát és fuldoklani,krákogni fog és az nem valami kellemes neki. később ha megszokja akkor nyugodtan rakhatsz rá nyakörvet és akkor már nem fog kellemetlenséget okozni

remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de eddig hámban sétáltunk :) Abban szépen jön már, de van egy szakasza a sétának, ahol hídon megyünk át, elég szűk, bicikliúttal...Na, ha ott találkozunk kutyával, akkor nem tudom rendesen megfogni és többször majdnem baleset lett a vége :D


Hámmal már megtanult szépen jönni, nem húz, viszont azzal torpedóként tud kilőni és erről szerintem nyakörvvel könnyebben tudnám leszoktatni :D

2014. júl. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!