Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki legyen húzva a felnőtt...

Ki legyen húzva a felnőtt kutyánk foga?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves westink, a felső állkapcsán a felső két szemfoga kimozgósodott, viszont nem esett még neki ki. Ma néztem neki a fogát, ott ahol mozog, elfeketedett az ínye. Ki fog esni magától most már előbb-utóbb vagy inkább húzassuk ki, nehogy valami baj legyen belőle?

2014. júl. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Ki tudja, az íny alatt milyen állapot van.
2014. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt normál állatorvos nem fogja tudni megnézni rendesen. Fogorvoshoz kéne vinni. Van egy jó állat fogorvos Pesten, mi voltunk már nála.


[link]

2014. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne tudná ellátni egy normális, "mezei" állatorvos? Vigyétek el vizsgálatra és megmondják, mi a teendő. Azon kívül, hogy kiveszi/nem veszik a fogát, jó lenne megszüntetni a kiváltó okot.
2014. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
A doki ezeregy százalék, hogy kihúzza a fogat.Mozgó foggal még enni sem tud rendesen. Inkább abbahagyja az evést.
2014. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Óó, az evéssel nincs problémánk :D

Mivel ez ugyebár szemből közvetlen az első két foga, enni rendesen eszik.

2014. júl. 6. 13:40
 6/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Most a metszőfoga mozog vagy a szemfoga?
2014. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eszik, még meg kell mutatni az orvosnak. Nem egészen normális, hogy egy 8 éves, kistestű kutya fogai mozognak.
2014. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elnézést a téves információért, a két metszőfoga mozog, elírtam.

Tudom, hogy nem normális, persze. Ezért is kérdeztem hogy mi legyen vele, ugyanis elég sokszor játszunk plüssökkel ráncigálós játékot. Furcsának is találom, hogy még nem esett ki neki játék közben.

2014. júl. 6. 23:25
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az állatorvos egy enyhe kábítás mellett egy pillanat alatt kihúzza a mozgó metsző fogat.
2014. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!