Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lidl ORLANDO kutyatáp vagy a...

Neda10 kérdése:

Lidl ORLANDO kutyatáp vagy a Aldi RÓMEÓ kutyatáp melyik a jobb minőségű táp? Tudom h nem a legjobb ezek a tápok. Várom a normális válaszokat =) )

Figyelt kérdés
Kutyatap
2014. júl. 5. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz tápok azok :))

Én a Romeot használom. És sok tenyésztő ismerősöm is. Szerintem ugyanaz a cég gyártja mindkettőt Németországban.

2014. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Lidl-ös tápnak tudja valaki az összetételét? Még mindig gabona, állati melléktermék (aminek 26%-a hús)?
2014. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy változtattak volna az összetételén.
2014. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen meg mindig a 26% hús tartalma a Aldi RÓMEÓ meg 20%
2014. júl. 5. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden kutyának más és más táp válik be. Ha kb egy hónap után jó a kondija, szép a szőre, a széklet formált és nem sok, esetleg nem gázosítja el a lakást, akkor jó a táp neki.

Ha ezek körül valamelyik nem így van, akkor másikat kell választani.

2014. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor az nem 20, meg 26%-os hústartalom, hanem a "hús és állati melléktermékek" összetevőnek a 20 és 26%-a a hús. Ha mondjuk van benne 5% "hús és állati melléktermék", akkor az 5%-nak a 20 és 26%-a a hús. Ami elég kevéske.
2014. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem a legjobb, de ha nem tudsz venni mást, akkor bármelyik jó, szerintem ezeknek nagyjából azonos az összetételük! A Tescosnál biztos jobbak!
2014. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!