Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség. Ez normális?

Segítség. Ez normális?

Figyelt kérdés
A kutyám (bishon maltez,fiú,2 hónapos) tegnap lett chippeltetve és este még semmi baja nem volt,játszott az udvaron meg minden de ma felakartam venni az ölembe és sírt.Nem nyafogott hanem nyüszített.Ez normális?
2014. júl. 5. 17:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Eloszoris nagyon megijedtem,de aztan nem nyaggattam azt hittem reggelre elmulik de nem. Es nem,nem a nyakanal fogom de az ujjam odaer mivel a hasat nem foghatom mert az nem valami kellemes.
2014. júl. 6. 02:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyám kicsi volt, egyszer nem a saját dokink adott neki oltást. És ez a másik doki olyan bénán szúrta be a tűt, hogy utána érzékeny volt a helye egy napig. Talán nálatok is erről van szó. Most hogy van a kutya?
2014. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Picit jobban most nem ugy veszem fel (ha muszaj)hanem a hasa alatt es igy nem faj neki.
2014. júl. 6. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!