Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy sörrel itatja a...

Normális hogy sörrel itatja a staffiát? Meg csokit adneki?

Figyelt kérdés
Instragammon(képeket kell föltölteni oda) Volt egy kép hogy a csaj pohárból a kutyája meg tányérbő issza a sőr. meg oreot add neki, meg hogy az oreos bögrés süti a kutya kedvence, meg a csaj amit eszik azt a kutyájának is ad pl : pizza, mc donaldos habi. Ez nem normális. Amúgy szereti gondolom meg okos kutya, de elvan hízva a kutya a térdemig ér és több kiló a csajnál aki 45-7 kb vagy 50 kiló amerkiai stafford.
2014. júl. 1. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normalis, de szerintem tul sokat foglalkozol azzal, amit a masik ember csinal.
2014. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
jó úton halad hogy megölje szerencsétlen állatot, a csoki és az alkohol MÉREG neki!!! hülye p*csa....mert bazi menő, közben meg nem is ért a kutyákhoz, na az ilyet csapnám vigyorogva fejbe egy lapáttal...
2014. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy kutyának nem szabad csokoládét adni, bele is pusztulhat az állat. Akkor meg a súlya a kisebb probléma
2014. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felhasználó nevét add már meg kivi vok erre a bunkóra.
2014. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet nem adja neki, csak képeket csinál, mert azok "jól néznek ki"
2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a jobbik eset, ha csak arról van szó, amit az ötödik válaszadó írt. De ha valóban igaz, akkor a csaj jó úton halad afelé, hogy a kutyájából cukorbeteget csináljon, vagy megölje.
2014. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Láttam már hogy xsokival eteti, a sörös meg képen mutatták
2014. júl. 1. 18:24
 8/10 anonim válasza:
Hamburger én is szoktam neki adni (hús, buci), egyik rokonunk pedig alcohol mentes sört adott pici korában és a kutya vígan elélt 14 évet (Sharplaninac). Viszont csokit tényleg nem kéne...
2014. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát, erre egy idézet jutott eszembe, egy nem túl ismert embertől: Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos. Albert Einstein
2014. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ezt közhírré teszi, tehát jópofának, uram bocsá' normálisnak tartja.


A másik pedig, hogy nem szeretnék velük kutyasétáltatás közben összefutni, mert abban is majdnem biztos vagyok, hogy a kutyája nincs szocializálva a többi ebbel:(((

2014. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!