Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te is mindig kinézel az...

Te is mindig kinézel az ablakon ha ugatnak a kutyák? Beteges hogy én igen?

Figyelt kérdés

A szomszédnak van 2 kutyája és akkor szokott ugatni ha jön a postás, gázos vagy ilyesmi.

És mindig kinézek az ablakon ha hallom őket ugatni...

Pechemre még a galambot is megugatják!


Normális, hogy kinézek ha kutyaugatást hallok?

Te is kiszoktál ha ugatnak a kutyáid, vagy a szomszéd kutyák?

17f



2014. júl. 7. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is kinézek. Sose lehet tudni hogy kit/mit ugat meg! Akár egy betörő/rabló is lehet.
2014. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen az BETEGES szörnyűű most rögtön orvoshoz kell fordulnod, amúgy nem mi van abban ha kinézel az ablakon amikor ugatnak a kutyák? :DDDDDDDD
2014. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Főleg este (amikor még lehet valamennyit látni). Nem lakunk egy gázos környéken, de soha nem lehet tudni, hogy kit/mit ugatnak meg. Szerintem teljesen normális, ha kinézel, főleg ha olyan a környék, ahol laksz....
2014. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is kinézek, mert az én kutyám csak az ismeretlen vagy fura alakot ugatja meg. Az a biztos, ha kinézek :) Nem beteges...
2014. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális, miért ne nézhetnél ki.

Egyébként a kutyáknak is többféle ugatása van.

Más, ha macskát, madarat ugat, más, ha a postás jön és más, ha vki csenget/toporog a kapuban.

Legalábbis nálunk.

2014. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem körben 9 szomszédom van, mindenhol kutyákkal. Itt egész nap ugat valamelyik, már megszokott dolog lett. Az enyém az biztos hogy ha látszik hogy kitartóan ugat akkor szoktam kipillantani. De hallatszik ha csak a macska jön hazafelé, vagy ha a szomszédba csengetnek be. Mindig nem nézek ki, csak ha érződik, hogy tényleg van ott valaki.
2014. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha az enyémek ugatnak! Most anyámnál vagyok, az ő kutyáját meg sem hallom, pedig egész nap őrjöng.
2014. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Akkor szoktam csak kinézni, ha úgy ugat, hogy tudom: vki állhat a kapu előtt...ha kutyákkal őrjöng a kerítés végén, akkor nem...max kiszólok, hogy kuss már :D
2014. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is mindíg kinétek és visszaugatok nekik
2019. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!