Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klórmeszezés után, mikor...

Klórmeszezés után, mikor lehet fürdeni a tóban?

Figyelt kérdés

A halastóban szoktunk fürdeni itt a faluban, és arra lennék kiváncsi hogy mikor lehet benne fürdeni, úgy, hogy ne legyen bajunk?

És azért az "állatok" kategóriába irtam, mert most a kutyám miatt lenne fontos hogy lehűtsem!

És nem merem igy fürdetni benne hogy nem tudom lesz-e baja vagy sem.

Várom a hasznos infókat!



2014. júl. 7. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
valaki segitsen könyörgöm a lefertőtlenitett tóban nem merem fürdetni a kutyámat!
2014. júl. 7. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak a tóban halak, békák, szúnyoglárvák, vizinövények? Ha igen, akkor nyugodtan belehajíthatod a blökit, nem lesz baja tőle.
2014. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vannak benne halak, békák, vizipókok, vidra.

És én is fürödhetnék benne?

Nem lesz bajom?

2014. júl. 12. 13:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, és igyen, vannak növények is, néd, lapulevél, bokrok a tó szélén,hinár.

bocsi az i betűért nincs hosszú i mert angol billem van!

2014. júl. 12. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A halak, szúnyoglárvák sokkal érzékenyebbek általában a vegyszerekre, mint az emlősök. Szóval a kutyád nyugodtan belemehet, és szerintem te is, nem valószínű, hogy bármi bajod lenne tőle. A strandokon lényegesen töményebb a víz klórtartalma mint egy élővilággal teli tónak, tehát ha a strandvizet bírod, akkor ezzel sem lesz gond.
2014. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGEDET, ÉS HOGY IDŐT SZÁNTÁL RÁM!

üDV!

JA, ÉS FELÉRTÉKELÉS!!!

2014. júl. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!