Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levittem a kutyámat fürdeni a...

Levittem a kutyámat fürdeni a Dunához, csak a parton voltunk nem úszott be, de lemerült a víz alá egy pillanatra. Mi van ha közben belélegzett egyet és víz ment a tüdejébe? Nem zihált utána, vizet sem öklendezett, csak félek, hogy baja lehet belőle.

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A kuty azért tudja, mit kell tenni a vízben. Még ha nem is járt iskolába.
2014. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
a helyedben én is aggódnék. Vidd el gyorsan orvoshoz, kérj egy röntgent, ultrahangot, és a biztonság kedvvért egy MRI-t is!!!!!
2014. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Messze nem biztos, hogy a tüdejébe ment víz. Miért kell ennyire aggódónak lenni? Van nekik reflexük arra, hogy ne lélegezzék be a vizet egy bizonyos ideig.Még a fülüket is képesek úgy állítani, hogy amikor pl ugranak, ne menjen bele a víz.
2014. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%
Kedves kérdező! Olvasd vissza a kérdésedet, és gondolkodj el azon amit írtál.
2014. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogyne aggódnék, amikor nem magától merült le, hanem egy másik kutya nyomta le a víz alá, mert játszani akart vele. Mivel karakter limit van, mint azt biztos ti is tudjátok, nem írhattam le az egész mesét.. És felesleges is lett volna, mert az a lényege, hogy lemerült. És mivel nem akaratosan ezért gondoltam, hogy belélegzett hirtelen.

És nem értem miért kellene elgondolkodnom a kérdésemen, ennél jóval nagyobb hülyeségeket szoktak megkérdezni. De te biztos annyira okos ember vagy. :)

2014. jún. 11. 13:32
 6/10 sippara ***** válasza:
85%

Nem hülye, csak kutya :) ösztönösen nem vesznek levegőt víz alatt, de ha baja lenne, azt hidd el, már látnád :) nyugi :)


OFF: Miért kell lehurrogni, amiért aggódik? Szerintem ez még éppen-éppen belefér a reális aggodalom kategóriába, ha először történik, de még ha nem is férne bele, bőven ez az egyik legnormálisabb kérdés a héten :/

2014. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
gyanus hogyha tüdejébe került volna víz, hasonló rekciója lenne mint az embereknek, köhécselne, fulladozna stb, nem kell féltened ez miatt :) és énis megijednék hirtelen ha egy másik kutya vízalá nyomná az enyémet( bár ilyen nemlessz mert méterekkel elkerüli a vizet xd ) szóval ne félj :)
2014. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! :)
2014. jún. 11. 19:32
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! A kérdés feltevése alatt a következő opció található: "Ha úgy gondolod, hogy szükséges, itt kiegészítheted a kérdésed konkrétumokkal:" Erről ennyit. Okos vagy, ebben biztos vagyok :) Remélem a kutyus azért jól van, és valóban nem lett baja.
2014. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyan ez történt tegnap az én kutyámmal is... csak sajnos az enyém szomorúbb lett, prüszköl és mintha nehezebben kapna néha levegőt...Mindenképp elviszem hétfőn dokihoz , de addig tudok neki segíteni?
2014. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!