Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hideg víz ilyenkor rossz...

A hideg víz ilyenkor rossz lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Most játszottunk a kutyummal az udvarban, és hát eléggé ki van a melegtől. Gondoltam, a slagot beveszem a játékba. Eleinte meleg víz folyt belőle, aztán normális hideg. Igazából csak kergetőztünk, meg hasonlók, és egy-egy vízfröccsel találtam el, (a cél az volt, hogy vízes legyen a bundája ebben a melegben).

A hideg víz ilyenkor árthat neki?


2014. júl. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a felmelegedett kutyát hirtelen nyakon öntöd jéghideg vízzel, az nagyon nem jó. De te szerintem fokozatosan hűtötted, így csak jól esett neki :)
2014. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, árthat neki. A növényeknek is árt, ha nagy melegben meglocsolod őket, így a slagot inkább csak este 8 után vedd elő. Amúgy meg a nagy melegben a kutyák hasát szabad csak hűteni, a fejét, hátát nem.
2014. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz...

Én is ebben a melegben naponta leöntöm, de nem jeges vízzel.

Élvezi, utána megnyugszik, és pihen az árnyékban :))

2014. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a kutya ment önként a hideg víz sugarába :D

Papámék állandóan a nagy melegekben napközben locsólnak -.-

aztán az forog meg elég nagy sugárba spricceli a vizet.Aztán a kutyánk rohangált és mindig a víz sugárba vetette magát,volt,hogy oda dobtuk a labdát is és bele ment.Semmi baja nem volt.


Tényleg nem jéghideg vízzel kell locsolni,mert az árthat ha fel van hevülve.

2014. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!