Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés

1 éves tacskó.

Ma lettem figyelmes arra, hogy sokat prüszköl a kutyám, és az orrának az egyik fele a linkelt képen mint látszik, mint ha sebes/irritált lenni, ha prüszköl kicsit bevérzik. Illetve a szeme is könnyezik, csipásodik azon az oldalon.

[link]


Az állatorvosokkal beszéltem, csak holnap tudnak ránézni... akkora kaptam időpont is... persze én addig rágom a köröm, és azért is lennék kíváncsi, hogy mással ilyen előfordult e már? és ha igen mi volt az?



2014. júl. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Allergiás is lehet, vagy toklász ment az orrába, vagy más idegen tárgy. Csak találgatni tudok, holnap okosabb leszel.
2014. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ezekre gondolok, bár nem tudom érdekes de mikor kiviszem akkor kezdi el a prüsszögést... bár bent is volt rá precedens... de 90%ban kint fordul elő...
2014. júl. 7. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor valószínű valamelyik pollen lesz a ludas.
2014. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos így is nagyon rosszkor jött, ez ami az anyagiakat illeti, de akkor is elviszem... bár kérdéses ha azt mondják 30 ezer mert kb. annyi egy endoszkópos vizsgálat... de olyankor ki kell fizetnem, ha megnézik nincs toklász és azt mondja allergia? vagy az allergiát felismerik?
2014. júl. 7. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen gonddal hála az égnek még nem voltam a kutyámmal orvosnál, de úgy olvastam allergiára bőrkaparék vizsgálatot végeznek - akkor tudják kiszűrni mire allergiás -, a légutakat pedig endoszkóp nélkül is át tudják nézni megközelítőleg. Majd kap a kutyus pár injekciót a tünetei enyhítésére. Szerintem nem lesz egy horribilis összeg.
2014. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!