Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mas szuka kutyajanak is van...

Mas szuka kutyajanak is van ilyen?

Figyelt kérdés

Mar mutattam allatorvosnak is, de csak annyit mondtak, ezeknek a fajtaknak ilyen. Szerintem nem mindegyiknek.

Staffi szukam van. Lognak a cicijei, nagyok a bimbok. A nunija is nagy es folotte a vegbeltajek alatt kidudorodik az a resz, puha zsiros tapintatu, eleg nagy. Nem tuzel, kb 4 honap mulva fog.

Ugy nez ki, mint egy kis anyadiszno:)

Mindenki azt hiszi, szult mar.

(Pedig soha nem fog)

Nem gyozok magyarazkodni.

Azt is mondtak,zsir, oda rakodik le neki...

Mas kutyajanal is elofordul ilyen?


2014. júl. 8. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, de ha nem akarod, hogy szüljön, ivartalanítsd és akkor biztos nem lesz pl emlődaganata, gyulladása. Az embereknek se ugyanolyan a mellük :D
2014. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 4 hónap múlva fog tüzelni akkor az azt jelenti h 2 hónapja tüzelt. A leírásod alapján én álvemhességre gondolnék. Az orvosotokat meg azonnal cseréld le ha ezt nem ismerte fel.... Adj neki sokkal kevesebbet enni, és mozgasd többet. Ne babusgasd és hűtsd, jegeld az emlőit.

Ha ez gyakran előfordul akkor jó esélyetek van gennyes méhgyulladásra. Ivartalaníttasd! Méhgyulladása akkor is lehet egyébként ha már szült.

2014. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Ivartalaníts gyorsan, és válts orvost. Lehet méhgyulladás, álvemhesség, hormonzavar, bármi. Ha eleve ilyen problémáitok vannak, akkor a későbbiekben még több lesz. Egyik kutyánál sem normális az ilyen, a zsír nem oda rakódik le.
2014. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is ilyesmi volt fiatal korában, feltűnően duzzadt volt a pérája, a csecsbimbói is megnőttek. Megszűnt a probléma, mikor ivartalanítottuk, minden szépen lelohadt. :)

Álvemhesség lehet. Nincsenek begyulladva a csecsei?

2014. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon csúnya, beltenyésztett vizslán láttam ilyet.
2014. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem alvemhes. Mindig igy nez ki, mar par honapos koratol. Tobb orvos latta mar rovidke elete alatt, mert klinikara jartunk meg kolyokkori szurira is, ahol kb 5-10 orvos rendel.

Nem a peraja duzzadt, azt latom tuzeleskor, hogy olyankor dagadt, mas. Hanem a felette levo resz dagadt, ha megnyomjuk, puha.

2014. júl. 8. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is staffi szukám van, lassan 4 éves. Amióta ivarérett lett, ugyanolyan szép idomai vannak, mint amiket te leírtál. :)

Voltam vele orvosnál, többnél is, szerintük teljesen normális, hogy ilyen "kerekded" a kutya. Az állandó dokink Pamela Andersonnak hívja a cickói miatt. :D

Tőlem is mindig kérdezik, hogy ellett-e már... Ilyenkor csak sóhajtok, és mondom, hogy "Nem, ő ilyen.".

Az enyémnek a pérája akkora, mint egy ház. Ultrahangon, mindenfélén voltunk, nincs vele semmi baj.

2014. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!