Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek a kutyák közül melyik...

Nektek a kutyák közül melyik a világon a legjobb fajta?

Figyelt kérdés
Tehàt melyik a kedvenc fajtàd?
2014. júl. 8. 17:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Fő kedvenc a rottweiler, de a kuvasz is nagy liebling.
2014. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Yorkie,Westie,Dogo Canario, Border Collie

Ők vannak is ;)

2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Boxer, Papillon
2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem volt még saját kutyám, így csak arról tudok nyilatkozni, melyikeket tartom a legszebbnek, és ha alkalmas lennék rá, milyet tartanék.


Mivel imádom a farkasokat, számomra a leggyönyörűbb kutyafélék, kifejezetten a hozzájuk hasonló kutyákat látom szépnek, az én szememben a farkas-kutya hibridek a leggyönyörűbbek, pl. a csehszlovák vagy a saarloosi farkaskutya.


Nagyon tetszik még a szibériai husky, a kanadai eszkimókutya, a grönlandi kutya, de japán akita és a karéliai medvekutya is nagyon tetszenek.


Nyilván sajnos egyik tartására se lennék alkalmas kezdőként, de kifejezetten az ilyesmi alkatú, formájú kutyák tetszenek.

2014. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Presa Canario (nem a dogo!!)
2014. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nekem Labradorom van, nem véletlenül, hiszen ez a kedvenc fajtám.

De rajta kívül még el tudnám képzelni magam mellé: Rottweiler, Német juhász, Boxer, Golden Retriever, Cavalier King Charles Spániel, Husky, Alaszkai Malamut,

Amit semmiképp: Bulldog, Bull Terrier, Chow Chow, Amerikai Staffordshire Terrier, Yorkie, Westie, Ír farkas, Kakukázusi

Nagyon sok kutyafajta tetszik és nagyon sok nem. De a Labik lesznek mindig a fő kedvencek! :)

2014. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elköteleztem magam a keverékek mellett :)
2014. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem a Nagy svájci pásztorkutya (roti őse).Azon kívül a labradorokat imádom, meg a beagleket is, mivel nekem is ilyen kutyáim vannak.
2014. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Havanese van, mert szerintem az egyetlen normális kistestű kutya aki hipoalergén, és szépen néz ki, és jó a természete.

Ha sikerül elköltözni a panelból, szeretnék egy nagyobb kutyát IS.

Németjuhász, Magyar vizsla, Kuvasz, Husky, Komondor. Őket tudnám magam mellett elképzelni, és Ők tetszenek nagyon.

2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Fila Brasileiro,Boerboel,Afrikai Oroszlánkutya.
2014. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!