Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS segitség a kutyam folyamat...

SOS segitség a kutyam folyamatosan tuszog mi a baja? Van valami gyogynoveny vagy gyogyszer amitol jobban folyik az orra hatha valami belement es az orr válladékkal kijonne. :' (

Figyelt kérdés
Amikor tuszentenie kell eloszor hunyorgat a balszemére felhuzza a felso ajkait kinyitja a szajat es elkezd tusszogni folyamatosan egymas utan sokat.. Nagyon remiszto es nagyon rossz nezni sokszor kijon a konnyem is ..
2014. júl. 9. 09:14
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Akkor ne nézd, hanem vidd gyorsan orvoshoz. Nem tudhatjuk mi a baja, így segíteni sem tudunk. Amúgy ha valami nem jön ki a tüsszögéssel, azt csak orvos tudja majd eltávolítani, nem házi praktika.
2014. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hivtam mar es azt mondta h o nem tud vele mit csinalni mert se lampaja se csipesze nincsen es h vigyem el a legkozelebbi allatorvoshoz delutan addig varjak hatha kitusszogi. Hozzateszem meg nem volt fizetesem majd 10 diken . Ha kerne az allatorvos meg egy 1000 est sem tudnek adni neki.. :'(
2014. júl. 9. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Holnap 10-e, addig csak nem történik valami baj.

Valószínű csak pollen allergia.

2014. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt csak mostanság csinálja, nagyon valószínű, hogy pl. toklász ment az orrába, ami magától nem fog kijönni, ha eddig nem sikerült. Nem tüsszent vért? Ha igen, tuti az.

Egyébként én is csak az állatorvost tudom ajánlani, méghozzá minél hamarabb, ha tényleg toklász és nagyon mélyre bemegy, lehet nem ússzátok meg egy sima kicsipeszeléssel... :(

2014. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp orvoshoz vinném. Megbeszéled vele, hogy holnap lesz pénz és kész. Biztos vagyok benne, hogy egy lelkiismeretes állatorvos belemegy a holnapi fizetésbe.
2014. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!