Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavánk mellé szeretnénk...

A csivavánk mellé szeretnénk egy vadászgörényt. Hogyan szoktassuk őket össze?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 14:36
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
100%
A gond az,hogy a vadászgörény ragadozó állat,a csivavát pedig könnyedén megöltheti.Ösztönei mindig lesznek,arról nem lehet leszoktatni.Én nem igazán ajánlom ezt a párosítást.
2014. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt görim és nem ajánlom a csivava mellé. Az egyik előbb vagy utóbb végezni fog a másikkal. A görénynek van egy tipikus pézsmaszaga, ami a kutyákban beindítja a vadászösztönt. A csivava meg olyan kis "porcelánkutya", hogy ha a göri elkezd vele durvulni játék gyanánt, akkor komoly sérüléseket okozhat. Nem tudom láttál-e már játszó göriket, de egy olyan birkózást tuti nem bírna a csivava. A görény meg csak azért is szekálná.
2014. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt görényem, később kaptam egy kis spitztet. Egyáltalán nem durvultak játék közben. Annyira nem értették egymás "nyelvét", hogy csak ugráltak és kergetőztek, de mindig megmaradt közöttük pár centi távolság. Az tény,h a spitz nem 1 csivava, meg brutális szőrmennyiség védi, de ha meg tudjátok oldani, hogy csak felügyelet mellett találkozzanak, akkor szerintem megoldható.
2014. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, nem lesz jó vége. Viszont egyedfüggő, szerencsés esetben megoldható az együttartás - de akkor direkt ilyen görényt kell keresnetek. Illetve nem ártana tudni, a csivava hogy jön ki egyéb állatokkal (pl. kisemlősök), mert ha részéről is erős az ellenállás, akkor még ne gondolkozzatok a görényen.
2014. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!