Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy 12hetes rottweil...

Találtunk egy 12hetes rottweiler szuka kutyust. Nekünk már van kutyánk, tehát nem tudjuk befogadni. A menhelyen nincs hely. Hol találok befogadót?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokan befogadnák. Én is, csakhogy én vajdasági vagyok. :)

Tegyetek fel hirdetéseket újságokba. Biztosan akad jelentkező.

2010. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
3 hónapos:(( nem keresi senki? szegényke...
2010. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban keressétek az eredeti gazdit!

Plakátozzatok, nézessetek benne chipet az állatorvosnál stb...

12 hetes fajtatiszta kiskutyákat nem szoktak csak úgy kirakni...Biztos nagyon hiányzik vkinek!

2010. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2010. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
igen szerintem is elöször az igazi gazdit keressétek! bizti h hiányzik vkinek...:( én amugy nagyon szivesen befogadnám csak nemtudom merre lakhatsz...én komárom-esztergom megyei vagyok
2010. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
13:46 os vagyok még mindig! amugy nekem kb. 3 hónapja halt meg a 11 éver roti lányom ugy hivták h Niki
2010. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Szegény =( először keress igazi gazdit, ha semmi akkor odaadhatod valakinek de szerintem várj egy darabig az igazira! Biztos szép kutya lehet...imádom őket de sajnos nem tudom örökbe fogadni úgysem engednék :s
2010. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

egy börtönbe dobták be a kutyákhoz. nem messze a börtöntől megtalálták az oltási könyvét is. szegénykének csak a 6hetes oltása van meg. Nem tudom ki tud ilyet tenni.:(

Egyébként Borsodban lakunk.

2010. jan. 7. 13:57
 9/32 anonim ***** válasza:
Szia. ne haragudj de ez nekem sántit egy kicsit. Aki "kidobásra itél " egy kiskutyát, az nem oltatja be először, hanem elválasztás után egyszerüen egy dobozban kirakja valahova. vagy megvették, és mégsem kellet, hát nemtudom elképzelni. De a kiskutya.hu, vagy az e-dog oldalakon megtudod hirdetni, vagy a netboard forum rottis topicjában. Remélem mielőbb rendeződik a kis élete.
2010. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
én befogadnám, csak Debreceni vagyok, leutazni meg nem tudok:( (én voltam az a 13:46os aki kérdezte merre laksz)
2010. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!