Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad bolhanyakorvet rakni...

Szabad bolhanyakorvet rakni ra 7 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem eszre, hogy 7hetes kiskutyamban bolhak vannak:( mit tegyek hogy ne legyen szegenyke?

2014. júl. 10. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább spotont neki.
2014. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Vidd vissza az anyjához mert bűnt követtél el, majd mond meg a drágalátos ,, tenyésztőjének ,, hogy bolhátlanítsa meg szocializálja, de a legfontosabb, hogy nézzen utána a törvénynek. Amúgy meg menj el dokihoz ő ad nekem jó tanácsokat.
2014. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* ő ad neked
2014. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

ma 11:40

Mondd csak? Magadtól vagy ilyen okos, vagy a neked tetsző dolgokat kiszemezed a netről?

2014. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek hülyesége miatt vagyok ilyen okos, azért mert 8 hetesen szabad csak elhozni. De vágja tönkre az életét mit bánom én. Magasról letojom, hogy mit csináltok a kutyáitokkal meg a korcsaitokkal ( tisztelet a kivételnek), hogy aztán nekem legyen mivel foglalkoznom a hétköznapokban amikor kidobott, beteg és sérült kutyákat viszek orvoshoz majd menhelyre, azért, hogy az olyanok mint a kérdező megvesz egy 7 hetes kutyát szaporítótól aki csak a pénzre megy és így bővíti a menhelyi kutyák számát és miatta kutyákat altatnak el.
2014. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vegyel mar vissza magadbol te bunko allat. annyira okos vagy te is hogy az valami hihetetlen. kepzeld 6hetesen hoztuk el, es tudtuk hogy 8hetesen lehet elvinni oket, de nem tudtuk hogy 6hetesen hoztuk el. egeszseges es semmi baja a bolhat leszamitva. a mi kiskutyankkat nem fogjak elaltatni, ne verd magad ennyire. koszonom amugy a valaszokat! es amugy meg 1. mar elso nap a szivunkhoz nott 2. ha visszavittuk volna lehet hogy szarabb helyre kerult volna.
2014. júl. 10. 14:25
 7/10 A kérdező kommentje:
rohadtul nem engem kene szidni te idiota asshole, mert tokeletes helyen van a kisfiu.
2014. júl. 10. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

De rohadtul téged kell szidni, mert nem tudod hogy a kölyköket 8 hetesen lehet elvinni (törvény írja elő). Amúgy meg esetleg állatorvoshoz elvittétek? Mert akkor meg neki kellett volna sampont adni. Az meg a másik, hogy orvos megengedi, hogy egy 8 hetesnél fiatalabb kutya legyen nálad.

Ilyen retardált gyökerek miatt van egy csomó kutya a menhelyen.

2014. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az orvost magasról nem érdekli, hány hetes kortól, kinél van a kutya. Sampont meg nem fog adni egy orvos sem. Max, ha valaki kér.
2014. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
leirtam te draga hogy tudtuk, olvass figyelmesen:) ha rajtunk mulik biztos hogy nem kerul menhelyre te gyoker.
2014. júl. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!