Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BRAVECTO rágótabletta. Mi a...

BRAVECTO rágótabletta. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még annyira friss, hogy nem sok tapasztalat lehet vele. Majd az őszi inváziónál több jelzést fogunk kapni, hogy kinek, miként vált be.
2014. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most ezt ajánlotta az állatorvosunk,ezt is kapta meg 2 hete.Mondjuk úgy befalta ,hogy csak csuda :D Most 7 hónapos a kutyusom ,de még sohasem volt benne szerencsére sem bolha sem kullancs.Igazából nem tudom eldönteni ,hogy jól védekeztunk-e idáig is vagy csak szerencsénk volt.Nagyon sokat vagyunk szabadban,kirándulunk sokat.Nagyon fontos nekem ,hogy védve legyen.
2014. júl. 10. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuper a bravecto, szeptember óta ezzel óvjuk a kutyánkat : egyaltalan nem volt kullancs pedig mi erősen fertőzött részen lakunk. Szuper találmány ráadásul a pici fiam nem nyalja le róla sport-ont- ez nálunk nagyon fontos tényező volt.
2014. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!