Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin rágótabletta véleménye...

Kreatin rágótabletta vélemények? Kinek mennyire jött be? Többi lent.

Figyelt kérdés
Laktózérzékeny vagyok, egyedül eddig azt sikerült elfogadtatni a gyomrommal, semmilyen más turmixot, hiába a laktóz mentes tej és a laktóz mentes tömegnövelő, ha nem a laktóz akkor a turmix rontja el a gyomrom. 3 éve edzek rendszeresen, sokat fejlődtem, de az utóbbi időbe visszaestem :/ szedtem már ilyet és eléggé felpörgetett meg minden, és azt hiszem hogy ennek is köszönhettem a fejlődésem.Szedtem még CreaTor-t is de attól meg tiszta vörös kiütéses lettem mindenhol és már egyszerűen nem jut eszembe semmi h mivel próbálkozzak :( Mit ajánlotok? Milyen tömegnövelőt ami nem por és nem kell feloldani tejben vagy vízben?? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. febr. 5. 20:23
 1/1 anonim válasza:

Ne aggódj,Crea.TOR-tól én is vörös lettem meg néhol égő érzésem van.Könyökömnél,fülemnél meg térdemnél.:/

De sokáig ezt szedtem,és nem lett semmi bajom.

De a rágótablettàval kapcsolatban nincs tapasztalatom de ha nincs más megoldás,akkor az jó lesz neked szerintem.

22/F

2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!