Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki a maltofer...

Piroska és a farkas kérdése:

Szedett valaki a maltofer rágótabletta mellé C-vitamint?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a vas felszívódását segíti a c-vitamin, ezért kérdezem. Olyanok válaszára vagyok elsősorban kiváncsi, akik terhesvitamint külön nem szednek. A c- vitamin alatt nemcsak a konkrét tablettát értem, hanem bármilyen - étrendbeni - fokozott c-vitaminbevitelt is. Köszi!
2014. jan. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan szedek a vastabletták mellé c-vitamint (500 mg-t).


Mi a kérdés ezzel kapcsolatban?

2014. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuajdonképpen inkább csak érdekel, hogy ki hogy csinálta. nekem a védőnő azt jevesolta, hogy a vas mellé szükséges, a patikus pedig azt, h nem kell.Persze úgy vagyok vele, hogy a c vitamin ártani nem fog, ezért inkább odafigyelek, hogy bejusson valahogy. Csak érdekel, hogy kinek mit mondott a doki/védőnő, stb.
2014. jan. 25. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szules utan irtak ezt fel, de nem is emlitettek a c-vitamint. De artani nem artasz vele, sot mindenkepp csak hasznodra valna.
2014. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint azokon a napokon kellene bevennem a C vitamint, amikor nem veszek be magzatvédőt. Ha szedsz terhesvitamint, akkor nem szükséges a C.
2014. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen en a maltofert mindig c-vitaminnal egyutt veszem be, (nem szedek terhesvitamint).
2014. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!