Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3-4 éves koromban megharapott...

3-4 éves koromban megharapott egy kutya és azóta a saját kutyánktól is félek. Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

gondolj bele, hogy nem fog bántani !

ha eddig nem tette ez után sem fogja..persze ha nem vagy vele agresszív ..

meg nem veszett..

meg az a ti kutyátok.. szeretitek, gondoskodtok róla, akkor ő ezt nem úgy hálálja meg,hogy megharap !

2010. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne félj tőle engem is megharapott régen egy nagy németjuhássz!!!és most akarok venni egy pitbull-t:)Szóval ne félj tőle és más kutyátol se!!nem éri meg!!!!:)
2010. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja amugy léci segitsetek már nem tom hogy kell kérdést írni:Smondjátok már meg!!!
2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott van a link bal oldalon: Új kérdés.
2010. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha rendesen neveled a kutyád és sokat foglalkozol vele, jól van szocializálva akkor nem kell félned.
2010. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezt pszichológus tudja feldolgoztatni veled, barátnőm is ilyen volt. Vagy sokkterápia: összezáradot magad egy nyugis kutyával és addig ott leszel amíg elmúlik a félelem. de ehhez elszántság, akarat kell.
2010. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szija!


Engem 5 és fél évesen harapott meg egy kutya az arcomon. Most 14 éves vagyok,2 kutyánk van, és soha még csak eszembe se jut, hogy egy kutya bánthatna. (Csak a tűk és a kórházak zavarnak kicsit)

Szóval lényeg ami lényeg én pszihológushoz jártam, és neked is nagyon fontos lenne, mert nagyon nagy hatással lehet az életedre a félelem... Sok sikert:D

2010. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kutyák viselkedése nagyon egyszerű: mindent okkal tesznek, azaz minden okra ösztönösen jön a szükséges reakció. Tehát nincs más dolgod, mint tanulmányozni az ezzel kapcsolatos irodalmat, majd a tudást alkalmazni és meglepődni: jé, ez tényleg működik.

Az nem működik, hogy elvárjuk a kutyától: nézzen minket és a sok nézelődés közepette jöjjön rá, hogyan kell emberi módon viselkedni (nem is hiszem, hogy a nyílt és őszinte - amit diktál az ösztön, azt teszi rögtön - kutya vágyna az emberi alakoskodásra, ha választhatna), tehát mint magasabb értelmű lény, bizony rád hárul ez a feladat, ha már kutyákkal kívántatok együttélni.

2010. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és most hány éves vagy? mert ha hosszú évek alatt nem oldódott fel a feszültség magától, akkor érdemes vele szakemberhez fordulni, aki segít túllépni a szorongásodon!
2010. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veky ***** válasza:
39%
harapj meg egy 3-4 éves kutyát!!!
2010. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!