Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám este kaparja az...

A kutyám este kaparja az autót. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

6 hóbapos kuvaszom van és eddig estére mindig bezártuk.Tegnap gondoltam már elég érett, és nem zártam ve.Reggelre viszont tiszta karc volt az aztó.Apukám rettentő dühös lett, jól el is verte, de nem hiszem, hogy bármit is tanult volna belőle.Már azt is fontolja, hogy vidsza viszi a tenyésztőhöz.:(

MIT CSINÁLJAK,HOGY ERRŐL LESZOKJON?Kutyaiskolába járunk minden szombaton, napi másfél órát sétálunk, plusz otthon is játszok vele.Ennél jobban tényleg nem tudom lefárasztani.:((


2014. júl. 11. 10:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van kennele, eddig oda volt bezárva.Csak gondoltam hátha elég érett már ahhoz, hogy ne legyen bezárva.
2014. júl. 11. 14:14
 12/14 A kérdező kommentje:
Ráadádul az lenne többek kőzött a dolga, hogy este őrizze a házat.Ezt bezárva igen nehéz lenne...
2014. júl. 11. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem a labradorom csinálta ezt kb. ugyanennyi idős volt ő is.

Többször rajta kaptam, de soha nem vertem el, csak leszidtam érte. Nálunk már odáig fajult, hogy lerágta az indexbúrát, a kocsi tetején napozott, leszedte a rendszámtáblát...

Éjszakára el volt zárva a kutya, mert garázs nálunk sincs. Aztán pár hónap múlva egyszer csak abba hagyta, de addig rengetegszer tartottam a hátam érte, titokban vittem políroztatni az autót, indexbúrákat vettem - de rengeteget.

Neki mondjuk gyenge az idegrendszere és rendszerint a kiadós séták után állt neki rombolni, de mondom nálunk szerencsére magától elmúlt.

2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6 hónaposan még nem fog őrizni. Viszont a legrágósabb korszakában van. Az autónak nagyon sokféle illata van, amit közlekedés során összeszedett. Éjszakára megpróbálhatnál egy jókora marhacupákot adni neki.
2014. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!