Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fülrühet tényleg elmulasztja...

A fülrühet tényleg elmulasztja az Advocate spoton?

Figyelt kérdés
És elég egy ampulla? Ilyen esetben a füle közelébe kell csepegtetni, vagy teljesen mindegy?
2014. júl. 11. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

talán az állatorvos többet segíthetne ezen a problémán. de a legjobb szerintem a SUROLAN nevű fülcsepp erre a problémára .

a spot-on nak nem ez a fő erőssége.

2014. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Namost TALÁN az állatorvos pont ezt ajánlotta, fél órája voltam lenn nála. És ez nem csak egy spoton, mert rá van írva, hogy fülatka ellen is jó. Azok válaszai érdekelnének, akiknek volt már hasonló és tudják, mi az az Advocate.
2014. júl. 11. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy "fülrühe" van a kutyádnak? Analizáltad a váladékot?
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Bocsi, a beírás után olvastam a válaszodat.

Az Advocatéra rákeresel a neten, és pontosan le van írva, mire is használ.

2014. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban használni szokott. Még a Strongold is jó rá. 4 hetente kell rátenni.
2014. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom analizálni. Hogy a drnő belenéz valamivel és azt mondja, fülrüh, akkor biztosan látott valamit. Arra mondta, hogy Advocate és el is olvastam igen. Csak olyan hihetetlen, hogy ennyi a kezelés, de akkor nyilván így igaz. Legalábbis remélem!!!
2014. júl. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!