Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan nyakörv ami...

Létezik olyan nyakörv ami minden ellen véd?

Figyelt kérdés
Van olyan nyakörv ami véd egyszerre a kullancsok,szúnyogok,bolhák ellen illetve ha tetvek ellen is véd az még jobb
2014. júl. 11. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről. Az advantix csepp az, ami véd 5 élősködő ellen is.
2014. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne nyakörvet és spot ont egyszerre alkalmaznod a kutyán. Ha jól tudom ennek nincs akadálya. A Foresto a legjobb nyakörv a véleményem szerint kullancsok és bolhák ellen tökéletes! Bár én a cseppeket nem kedvelem, mert kullancs ellen kb. semmit sem értek nálunk, de abból az Advantix-ot dicsérik a legjobban. Ha ezt a kettőt együtt alkalmazod a kutyád a legtöbb élősködő ellen védve van maximálisan.
2014. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én advantixot használok, szerintem ez a legjobb csepp. igaz 3 hetente csepegtetek, tehát nem olcsó, viszont minimum 2 hétig se szúnyog ( miközben engem szarrá csípnek ), se légy se semmi még rá se száll a kutyára.

de nem biztos hogy a Te kutyádnál beválik.

2014. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!