Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevált nektek a BEAPHAR Sos...

Bevált nektek a BEAPHAR Sos Zecken Folhband nyakörv kullancs ellen?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele gondom, bár az enyémen csak 3-4 hónapig volt fent, de addig nem volt problémám:)
2012. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mennyire jártál vele kullancsos helyen? Nem tudod véletlenül hol lehet a teljes magyar nyelvű leírást megtalálni? A zoofaston csak néhány sor van.
2012. szept. 3. 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb. 2x vittem el erdőbe sétálni, és nem jöttek bele kullancsok. Azt hiszem pont tavasszal volt. Viszont amikor "Bobi" nyakörve volt, minden séta után kb. 6-7 kullancs volt a bundájában/bőrében :(

Sajnos magyar leírást nem tudok, már arra sem emlékszek, hogy hogyan is jött nekem ez a nyakörv, de azt hiszem, rendeltem:D

De érdemes lehet telefonon megkérdezni az állatorvost, hátha tud valami értelmeset mondani:)

2012. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.


A mi állatorvosunk nagyon kiltix párti,szerintem még nem is hallott erről a nyakörvről. Sajnos a kiltixet nem nagyon tudom megfizetni,mert nagyon sok a kutyám. Viszont mindenképpen megfelelő védelmet akarok.

Akkor lefordítjuk a német nyelvű leírást és ha nincs benne semmi hátborzongató( pl.Itassuk meg jól a kutyát mielőtt ráadjuk és használat után 1 hó pihenés kell.), akkor belevágunk.

Köszi szépen még egyszer.

2012. szept. 3. 12:51
 5/15 anonim ***** válasza:

A kiltix f.s.. Több ismerősömnek is ment kullancs bele:S

Szívesen:) De egyébként nekünk még a duoband(?) is bevált, sokszor azt kap a kutyum:)

2012. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem próbáltam csak szemezgettem vele, de német fórumokon jókat írtak róla. Következőnek a zoofastról viszont én a sabunolt szeretném kipróbálni, a spot onja az állatorvosom szerint szinte teljes mértékben megegyezik az advantixal és már többen próbálták azok közül akik hozzá járnak. A nyakörve meg vízálló és van angol nyelvű leírása (amit én jobban megértek, mint a németet) a honlapján.
2012. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem a zoofaston,de a spotonja csak kicsivel olcsóbb mint az exspot(nekem a 4 ml-s kéne: az 1200Ft, az exspot 1333Ft). Sajnos a fiatal kutyáimon kénytelen vagyok spot on-t használni,mert lerágják a nyakörvet. De kíváncsi vagyok rá,hogy beválik-e nálad,ha tudod majd írd meg létszi...:-) A nyakörveknél kicsit riaszt,hogy mintás meg színes van, bár ez csak az én hülyeségem. Végül is a minőséget nem feltétlen rontja...:-)
2012. szept. 3. 15:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Vettem 8 db.-t szeptember végére és mostanra 2 db. ketté tört. Egyszerűen anyagában szar...Szóval azért emeltem ki a kérdést,hogy megosszam a tapasztalatomat. Amúgy kullancs nem volt bennük,de ha nem marad a kutya nyakán és 1,5 hónap múlva kettétörik (8hónapra van hitelesítve a leírás szerint)akkor mindegy is. Nem rágták vagy tépték(egy darab fognyom sincs rajta),még csak nem is mozogtak a kutyák,mert alvásból keltek fel és egyszerűen leesett.
2012. okt. 26. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Az anyaga lenne ennyire rossz vagy "csak" a csat adta meg magát?
2012. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem a csatt...kb.a közepénél tört el.

Az elsőnél a lifegő vég tört le először(5cm-esre hagytam,ahogy írták) ok gondoltam,akkor ezt rögzítem a többinél,hogy ne lifegjen.

2 hétre rá eltört a közepén.

A második az minden előzmény nélkül tört el a közepén.A pokrócán volt,amikor felkelt a kutya.

A többi még rajtuk van,de most vettem scalibort (azzal már van tapasztalatom,tudom,hogy nincs baj vele,csak drága ennyi kutyánál) azoknak akikről letörött.

Sajnos úgy néz ki,hogy olcsó húsnak híg a leve...

2012. okt. 26. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!