Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Megtartsam?...

Mit csináljak? Megtartsam? Panelba is meglehet a kutyus?

Figyelt kérdés
van egy kb 3 hónapos kiskutám az utcán találtuk kb 2 hetesen cumival neveltük most az a bajunk vele hogy nagy lesz valószínű husky is lehet benne mert szeme kék teljesen fekete fehér zoknikkal és bojtal a farkán apu szerint husky ujfulandi keverék lehet és nem tudja valaki hogy lehet e ijen jellegő kutyust panelban tartani? vagy mit csináljunk vele most 48cm a marmagasága nagylesz kicsit hullámos a szőre
2014. júl. 13. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj ,ez tőletek függ .Régen barátnőméknek Rottweiler volt 10 emeletesben ,7.-en laktak . Egy haveroméknak Német dog 4 emeletesben (!),egy ismerősöméknek pedig Alaszkai malamut .Szóval ha elfértek ,nem egy icipici lakásban éltek hajrá .
2014. júl. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A méret igazán nem fontos, a lényeg az, hogy le legyen mozgatva. Az, hogy egy négyzetmétert foglal-e a lakásban, mikor lefekeszik, vagy felet, nem igazán mérvadó.
2014. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tartsd meg. Nevelés kérdése, hogy milyen kutya válik belőle. Ha tudod vállalni hogy naponta elviszed sétálni, futtatni, játszani, akkor nem lesz vele semmi gond, csak eszik, és kidől pihenni. A szőrét ha gondozod, azzal sem lesz baj, de az biztos hogy a porszívó lesz a második legjobb barátod! ( az enyém is az lett) :) Megéri, mert a kutyus remek társ. Nekem most cicám van panelban, ő egy fokkal rosszabb, mert nem igazán lehet sétáltatni. Van hogy levisszük a ház mögötti kis parkba, de nem igazán érzi felszabadultan magát, bent meg rosszalkodik, pedig már elmúlt 3 éves. Ő éjjel nappal fitt. A kutyusnak viszont ha kialakítod a napirendjét, akkor megszokja, és nyugis lesz. :)
2014. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Meglenne panelban is, de sok mozgás kéne neki.

Próbáljatok gazdát keresni neki, ha nem találtok megfelelőt akkor meg tartsátok meg :)

2014. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mennyit tudtok vele naponta foglalkozni.

off: mutatsz róla fényképet? nagyon szép lehet...

2014. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
70%

Ha van naponta 3 órátok sétára, futtatásra, játékra, tanításra, pénzetek JÓ minőségű tápra-húsra-állatorvosra, akkor hajrá :)

Ha ezek nem teljesíthetőek, akkor vegyétek fel a kapcsolatot állatvédő szervezetekkel, akik segítenek gazdit keresni...ugyanis mindenhol 200%on működnek, elhelyezni azonnal tuti nem tudják

2014. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kanárim vígan elvolt panelben . 3. on laktunk. Napi háromszor vittem le sétálni amikor pihenő napom volt, amúgy meg vittem magammal dolgozni.
2014. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
54%

A lepontozó leírhatná a véleményét, hogy mivel nem ért egyet ;) TÉNYLEG érdekel minden vélemény!!!

Ugyanis idő, pénz kell a kutyához...ha tetszik, ha nem :)

2014. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!