Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen messze mentél el...

Milyen messze mentél el (km-ben) a megtetszett menhelyi kutyádért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Boxerünk mellé szerettünk volna még egy boxert. Venni nem szerettünk volna (törzskönyvesre nem is volt akkor pénzünk), meg úgy gondoltuk, hogy inkább megmentünk egy kutyát. Noétól ilyen-olyan indokok miatt nem tudtunk hozni boxert, ezért elkezdtem keresgetni a hirdetések között... Találtunk egy 7 hónapos kant, akit panelban tartottak. Nem bírtak vele. Először 40 ezerért feltették, utána csak 10 ezer volt. Mire eljutottunk hozzá, addigra már úgy voltak vele, hogy ingyen adják, csak már vigyük... Én Őt örökbefogadott kutyusként könyvelem el. :)Már nagyon szabadulni akartak tőle, szerintem nem sok kellett neki, hogy elvigyék valahova és csak kirakják... Pár e-mailt írtam nekik, küldtem képet róla (a kérésükre), de le se sz@rták. Már több hónapja nem írok nekik.

Azóta Ő a világ egyik leghálásabb, legboldogabb kutyusa! :)

200 km-t utaztunk érte.

2014. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy értem, hogy 200 km-re volt tőlünk, tehát 400 km-t utaztunk érte.
2014. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47 km-t, oda-vissza 92 km. Egy német juhász keverék volt, de sokkal nagyobb, és tiszta sárga :) Ő volt Boni.
2014. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs, 94. Nem tudok számolni :)
2014. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első kutyámért :123 km

második kutyámért: 173 km

ez csak az odafelé távolság :)

igaz a 2. nem menhelyről hanem ideiglenes befogadótól hoztuk el, de ő is mentett kutty. :)

2014. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
200 km ert oda vissza
2014. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak mentett kutyát vittem Budapestről Debrecenbe. 220 km (vonat+autó).
2014. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
650 km..csak oda
2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!